Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/4210)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4210 | Turnajů: 988

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
51. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 1 3 4 4 4 150
Svět Jiří CZE029972 A DC Máchalové Kladno
52. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 2 6 6 4 070
Šír Vlastimil CZE044554 A DEXTEROUS Krásný Les
53. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 2 3 3 4 000
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
54. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 8 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
55. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 1 4 2 7 7 3 880
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
56. Pidima Petr CZE010151 A Darda Radim 1 3 3 7 7 3 760
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
57. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 1 5 5 3 710
Pružinec René CZE000674 A U Soudku Arnultovice
58. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 3 650
Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov
59. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
60. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice 2 4 6 6 3 500
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
60. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 33 3 500
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
60. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 3 3 3 3 500
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
63. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 3 2 5 5 3 490
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
64. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 2 3 5 5 3 450
Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice
64. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 2 2 3 450
Choc Zbyněk CZE046160 A Olympia Tábor
66. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 1 2 6 6 3 390
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
67. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 3 3 3 350
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
68. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 1 1 3 300
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
68. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 2 2 4 4 3 300
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
70. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 3 250
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
71. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 3 1 5 5 3 220
Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
72. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 2 3 3 3 200
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
73. Havel Jaroslav CZE043321 B Amatéři Písnice 2 3 1 6 8 3 120
Hübner David CZE020124 B Praha 4
74. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Star arena Holýšov 2 1 3 3 3 050
Kuška Martin CZE038547 A ŠK Star arena Holýšov
75. Průcha Josef CZE005025 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 2 3 3 3 000
Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
76. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 2 1 3 3 2 950
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
76. Krejčí Jan 1975 CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 2 1 3 3 2 950
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
78. Haleňák Marek CZE046364 A Bobři Seniors Olomouc 3 3 3 2 850
Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc
79. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 1 3 4 8 11 2 830
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
80. Pitra Jan CZE056158 C DC Šemík Neumětely 1 1 2 2 2 750
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
80. Bamburowicz Krzysztof POL 2 1 3 3 2 750
Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř
80. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 2 3 5 5 2 750
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
80. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 3 3 4 2 750
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
80. Polák Michal 1993 CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 4 3 7 7 2 750
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
85. Gerstner Robert CZE004733 A JP Čechi dalovice 3 4 7 12 2 730
Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
86. Strunz Otto CZE046182 B Torzo Bílina 1 4 2 7 7 2 720
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
87. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 3 2 5 5 2 670
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
88. Reczai Miroslav CZE001536 A Las Vegas Jablonec n/N. 1 3 4 4 2 650
Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les
89. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 1 2 3 3 2 600
Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
89. Vacek Václav CZE005070 Světlá nad Sázavou 2 2 4 4 2 600
Malinský Petr CZE055794 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
89. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 2 2 2 600
Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
89. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě 1 2 3 3 2 600
Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
93. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 3 3 6 6 2 580
Smolka Miroslav CZE000587 A U Havlů pension Třebenice
94. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 4 4 8 29 2 560
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
95. Suchý Jakub 1991 CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 2 1 3 3 2 550
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
95. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 2 1 3 3 2 550
Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary
97. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 2 500
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
97. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek 1 1 1 2 500
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
99. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 2 1 3 3 2 450
Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
99. Polák Vojtěch CZE048746 D Prckové z Pivního baru 2 3 5 5 2 450
Vilímek Dušan CZE000636 C Prckové z Pivního baru
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 20:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 20:26:49