Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/4724)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4724 | Turnajů: 1100

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
51. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 2 3 4 9 9 4 970
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
52. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov 1 1 4 6 6 4 950
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
53. Rohoň Róbert CZE050107 C Racek Dragons Ostrava 1 1 4 4 10 14 4 930
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
54. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 1 3 1 5 8 4 890
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
55. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 4 850
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
55. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice 1 2 4 7 7 4 850
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
57. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 4 4 4 700
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
58. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 1 2 3 3 4 600
Papežík Karel CZE024621 B Ložisková mafie Pšov
59. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 4 4 10 38 4 520
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
60. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 2 7 8 4 460
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
61. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 2 3 3 4 400
Choc Zbyněk CZE046160 A Olympia Tábor
62. Krejčí Jan 1975 CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 1 2 1 4 4 4 300
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
62. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 2 2 4 300
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
62. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 4 300
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
62. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 1 2 1 5 5 4 300
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
66. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 2 4 7 7 4 250
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
66. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 4 4 250
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
68. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 4 200
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
68. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 4 200
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
70. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 1 3 4 4 4 150
Svět Jiří CZE029972 A DC Máchalové Kladno
71. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 1 2 1 4 4 4 100
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
71. Pitra Jan CZE056158 C DC Šemík Neumětely 1 1 1 3 3 4 100
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
73. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 2 6 6 4 070
Šír Vlastimil CZE044554 A DEXTEROUS Krásný Les
74. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 1 2 2 5 5 4 050
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
75. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 1 4 4 9 36 3 910
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
76. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 4 4 8 9 3 900
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
77. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 3 850
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
78. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 3 750
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
78. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 2 2 5 5 3 750
Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary
80. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 1 5 5 3 710
Pružinec René CZE000674 A U Soudku Arnultovice
81. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 4 4 8 42 3 700
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
81. Novák Aleš CZE057474 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 1 4 4 3 700
Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
83. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 3 650
Lipš Adam CZE051480 B Fedor Sokolov
84. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 4 4 8 10 3 640
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
85. Bidlo Karel CZE050715 B DC Roveň 1 2 1 4 4 3 540
Pecháček Zdeněk CZE027598 Asgard's Pardubice
86. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 2 2 5 5 3 530
Flégl Daniel CZE000772 A Truhles Hradec Králové
86. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín 1 3 1 5 5 3 530
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
88. Bamburowicz Krzysztof POL 2 2 4 5 3 500
Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř
88. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 1 2 3 3 3 500
Vavrek Jiří CZE009166 C DC Scorpio Větřní
88. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 3 3 3 500
Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
91. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín 3 2 5 5 3 490
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
91. Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha 1 1 2 4 8 11 3 490
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
93. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 2 3 5 5 3 450
Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice
94. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 4 4 4 3 400
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
94. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 2 2 3 400
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
96. Fürst Václav 1966 CZE000463 A Darts Club Holoubkov 1 1 1 1 4 4 3 390
Fürst Václav 1989 CZE005826 A Darts Club Holoubkov
96. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 1 2 6 6 3 390
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
98. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 3 3 3 380
Brůna Jiří CZE002020 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
99. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 3 3 3 350
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
99. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě 1 3 4 4 3 350
Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:03:51