Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové RGP jednotlivců (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 59 | Turnajů: 82

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 4
2. Bruská Iveta CZE002191 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 3
2. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 3 3 3
2. Štěpánová Zuzana CZE000049 Vlk Vodňany 3 3 3 3
2. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 3 3 3 3
6. Miklas David CZE000032 Strakonice 2 2 2 2
6. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů 2 2 2 2
6. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
6. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 2 2 2 2
6. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 2
6. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 2 2 2 2
6. Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc 2 2 2 2
6. Kvasničková Petra CZE007999 A Beluša 2 2 2 2
6. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 2 2 2
6. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 2 2
6. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 2
6. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 2
18. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
18. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 1
18. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 1 1 1
18. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 1 1 1
18. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
18. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1
18. Nedvědová Drahomíra CZE000654 Kosatky Č.Budějovice 1 1 1 1
18. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1
18. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 1 1 1
18. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
18. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 1 1 1 1
18. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 1 1 1 1
18. Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha 1 1 1 1
18. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
18. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 1 1 1 1
18. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 1
18. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar 1 1 1 1
18. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 1 1 1 1
18. Bali Ondřej CZE000454 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
18. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 1
18. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
18. Kristin Luděk CZE000128 A Kostelníci Staré Hodějovice 1 1 1 1
18. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
18. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 1 1 1
18. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1
18. Trojáček Jaroslav CZE000256 B Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 1
18. Dominik Roman CZE025622 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
18. Kaňovská Jana CZE000107 A Black Panthers Vsetín 1 1 1 1
18. Jurtíková Marcela CZE015147 A Twister Kroměříž 1 1 1 1
18. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 1
18. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 1 1 1
18. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 1
18. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 00:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 00:04:00