Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 12 - účast v play off

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 56 | Turnajů: 39

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 26 26 26 26
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 21 21 21 21
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 19 19 19
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 19 19 19 19
3. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 19 19 19 19
6. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 18 18 18 18
7. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 16 16 16 16
8. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 13 13 13 13
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 12 12 12 12
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 12 12 12 12
11. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 11 11 11 11
12. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 10 10 10 10
13. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 8 8 8 8
13. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 8 8 8 8
15. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 7 7 7 7
15. Nagyová Katarína SVK019700 A Povážská Bystrica 7 7 7 7
17. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 5 5 5 5
17. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 5 5 5 5
17. Konopásková Petra CZE007989 C Školáci Tipáč Písek 5 5 5 5
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 5 5 5 5
21. Šauerová Pavla CZE000506 A Bílina 4 4 4 4
21. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 4 4
21. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 4 4 4 4
21. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 4 4 4 4
25. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 3 3 3 3
25. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 3 3
25. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 3
25. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 3 3 3 3
25. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 3 3 3 3
25. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště 3 3 3 3
31. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 2 2 2 2
31. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 2
31. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 2 2 2
31. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 2 2 2 2
31. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko 2 2 2 2
31. Adamovicová Gertruda CZE000072 Mírová 2 2 2 2
37. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 1 1 1 1
37. Giertlová Petra CZE019930 Týn nad Vltavou 1 1 1 1
37. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 1
37. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 1 1 1
37. Hloušková Jaroslava CZE000013 Netolice 1 1 1 1
37. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 1
37. Slabá Jitka CZE000024 Malešice 1 1 1 1
37. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1
37. Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník 1 1 1 1
37. Kabourková Zdeňka CZE000086 Teplice 1 1 1 1
37. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
37. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 1
37. Sobotková Eva CZE035591 A Pizzerie Olis Olomouc 1 1 1 1
37. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 03:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 03:46:57