Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 12 - účast v play off

Statistiky turnajů TOP | Jednotlivci ženy | Hráček: 56 | Turnajů: 39

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 26 26 26 26
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 21 21 21 21
3. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 19 19 19 19
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 19 19 19 19
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 19 19 19 19
6. Bruská Iveta CZE002191 DEXTEROUS Krásný Les 18 18 18 18
7. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 16 16 16 16
8. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 13 13 13 13
9. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 12 12 12 12
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 12 12 12 12
11. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 11 11 11 11
12. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 10 10 10 10
13. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 8 8 8 8
13. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 8 8 8 8
15. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 7 7 7 7
15. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 7 7 7 7
17. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 5 5 5 5
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha 5 5 5 5
17. Jurtíková Marcela CZE015147 B Twister Kroměříž 5 5 5 5
17. Konopásková Petra CZE007989 C Školáci Tipáč Písek 5 5 5 5
21. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 4 4 4 4
21. Šauerová Pavla CZE000506 A Torzo Bílina 4 4 4 4
21. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 4 4
21. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 4 4 4 4
25. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště 3 3 3 3
25. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 3 3 3 3
25. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 3 3 3 3
25. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 3 3 3 3
25. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 3
25. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 3 3
31. Štěpánová Zuzana CZE000049 Vlk Vodňany 2 2 2 2
31. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 2
31. Adamovicová Gertruda CZE000072 Mírová 2 2 2 2
31. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 2 2 2 2
31. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 2 2 2
31. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 2 2 2 2
37. Giertlová Petra CZE019930 Týn nad Vltavou 1 1 1 1
37. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 1
37. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1
37. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 1
37. Kabourková Zdeňka CZE000086 U Šlenců 1 1 1 1
37. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
37. Hloušková Jaroslava CZE000013 Stings Netolice 1 1 1 1
37. Soukalová Dagmar CZE032837 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 1
37. Fukalová Marcela CZE000460 B BF Mia V. Ostrava 1 1 1 1
37. Otrubová Eva CZE029649 B Luleč 1 1 1 1
37. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 1 1 1
37. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 1 1 1 1
37. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 1 1 1
37. Slabá Jitka CZE000024 ŽL DC Kolečko CATS Brno 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.5.2018 15:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 26.5.2018 15:33:29