Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 24 - semifinalisté

Statistitky turnajů TOP | Jednotlivci muži | Hráčů: 47 | Turnajů: 37

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 18 18 18 18
2. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 13 13 13 13
3. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 11 11 11 11
4. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 10 10 10 10
5. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 9 9 9 9
6. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 8 8 8 8
7. Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 6 6 6 6
7. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 6 6 6 6
9. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 5 5 5 5
9. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 5 5 5 5
9. Vorsa Jiří CZE000002 A DC Mustang Bar 5 5 5 5
12. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 3 3 3 3
12. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 3 3 3 3
12. Pavlík Radim CZE000419 A DC Profin Orlová 3 3 3 3
12. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 3 3 3 3
12. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 3
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 2 2 2 2
17. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 2 2 2 2
17. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 2 2 2
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2
17. Martin Peter CZE000153 Zvolen 2 2 2 2
17. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
23. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 1 1 1 1
23. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1
23. Andreovský Josef CZE000014 Darts Club Holoubkov 1 1 1 1
23. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov 1 1 1 1
23. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 1 1 1 1
23. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
23. Kysela Roman CZE000004 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1
23. Trojáček Jaroslav CZE000256 B Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 1
23. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
23. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 1
23. Jiroušek Stanislav CZE000015 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 1 1 1
23. Turinský Petr CZE000050 C Chazep a.s. Č. Budějovice 1 1 1 1
23. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1
23. Benischko Roman CZE000001 A Vsetínské štiky 1 1 1 1
23. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 1
23. Kristin Luděk CZE000128 A Kostelníci Staré Hodějovice 1 1 1 1
23. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
23. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
23. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
23. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
23. Bali Ondřej CZE000454 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
23. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1
23. Touš Petr CZE000061 TVT Písek 1 1 1 1
23. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
23. Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 08:59

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 08:59:17