Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1561)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 1561 | Turnajů: 823

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 3 4 4 13 250
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
2. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 4 11 050
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 9 450
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 9 250
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
5. Fridrich Vladan CZE015650 A Kraslice 1 1 3 4 4 7 850
Benešová Marika CZE006162 A Chropyně
6. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 42 7 590
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
7. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 9 7 410
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
8. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 2 3 3 7 150
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 2 3 3 6 550
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
10. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 3 2 6 6 6 330
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
11. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 2 4 7 42 6 110
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
11. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 3 2 6 6 6 110
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
13. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 3 4 4 6 050
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
14. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 5 850
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
15. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 1 4 4 5 800
Hergetová Monika CZE031649 A Sedlčany
16. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 2 3 3 5 550
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
17. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 3 4 8 60 5 530
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A AHV Strančice
18. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 5 250
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
19. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 5 150
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
20. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 2 2 4 850
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
21. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 2 3 3 4 750
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
22. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 4 650
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
23. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 2 2 2 4 600
Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno
24. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 3 4 4 4 450
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
25. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 3 3 4 180
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
26. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 3 4 7 11 4 120
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
27. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 3 4 4 4 050
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
27. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 1 3 4 4 4 050
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
29. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 2 2 5 5 4 010
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
30. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 2 3 3 3 950
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
31. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 3 3 3 3 900
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
32. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 3 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 3 2 6 6 3 810
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
34. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 3 2 5 5 3 760
Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Tehov
35. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 2 3 3 3 750
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
36. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 3 650
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
36. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 2 3 650
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
38. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 2 2 4 4 3 640
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
39. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 1 4 4 3 620
Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
40. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 1 2 2 3 450
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
40. Moravcová Jana 1976 CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 1 1 2 2 3 450
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
42. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 2 1 4 4 3 420
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
43. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 2 2 2 3 400
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
44. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 3 6 6 3 340
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
45. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 2 2 3 250
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
45. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava 1 1 2 2 3 250
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
47. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 2 4 7 7 3 070
Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
48. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 3 050
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
49. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 2 3 3 2 950
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
49. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 1 2 3 3 2 950
Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 06:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 06:06:40