Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1744)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MIXY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice mixy | Dvojic: 1744 | Turnajů: 897

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 10 850
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
2. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 9 930
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 9 750
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
4. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 9 150
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 8 850
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
6. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 3 4 4 8 150
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
7. Pospíšilová Radka CZE006779 A Black schody Sadská 1 2 3 3 7 250
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
8. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 2 2 5 5 6 710
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 37 6 290
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 2 6 6 6 170
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
11. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 6 150
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
12. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 2 2 6 050
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
13. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 5 550
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
14. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 3 3 3 5 500
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
15. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 3 5 450
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
16. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 1 2 3 3 5 350
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 3 2 6 6 5 290
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
18. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 5 100
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
19. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 5 050
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
20. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
21. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 3 3 6 6 4 770
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
22. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 2 2 4 750
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
22. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 4 750
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
22. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 1 3 4 4 4 750
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
25. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 4 600
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
26. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 4 450
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
27. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 1 4 4 4 430
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
28. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 4 350
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
29. Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 4 250
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
30. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 4 7 7 3 910
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
31. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 3 3 3 900
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
32. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 2 3 3 3 850
Cerhák Erik CZE046266 A DC Mustang Brno B Němčice
33. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
34. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 13 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
35. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 3 750
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
36. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 7 64 3 680
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
37. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 1 2 3 3 3 650
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
37. Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha 1 2 3 3 3 650
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
39. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 3 3 3 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
40. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 3 4 4 3 450
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
41. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 2 3 400
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
42. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 7 41 3 340
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
43. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 1 3 300
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
44. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 3 4 4 3 250
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
45. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 4 5 6 3 190
Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov
46. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 3 4 7 7 3 180
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
46. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 7 11 3 180
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
48. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 1 3 3 3 100
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
48. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 3 3 3 100
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
48. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 3 3 3 3 100
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:29:36