Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1546)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1546 | Turnajů: 808

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
37. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
17. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
140. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 1 1 1 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
37. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
140. Sulovský Michal SVK Piešťany 1 1 1 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
823. Jonášová Lenka CZE059282 1 1 1 70
Chroboczek Jan CZE056229
1009. Graňák Jaroslav CZE059264 1 1 1 50
Bodyová Kateřina CZE059263
1009. Sroka Petr CZE059258 1 1 1 50
Sudíková Kristýna CZE059221
1268. Plechatá Anna CZE059227 Dušejov 1 1 1 30
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
1009. Ptáčková Tereza CZE059224 1 1 1 50
Chlada Aleš CZE059223
692. Sudíková Kristýna CZE059221 1 1 1 90
Šámal David CZE052272 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1268. Cenpírek Martin CZE059218 1 1 1 30
Mühlbergerová Lenka CZE059217
1268. Povejšilová Denisa CZE059210 Úpice 1 1 1 30
Laňar Petr CZE056424 Partyzánky z Chmelnice Úpice
1009. Nešporová Ivana CZE059202 1 1 1 50
Zástěra Ladislav CZE057815
1009. Nešporová Ivana CZE059202 1 1 1 50
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
800. Kraus Tomáš CZE059139 2 2 2 80
Hladišová Barbora CZE059138
436. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 1 1 1 170
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
1009. Lipavský Martin CZE059124 U Huberta Hradec Králové 1 1 1 50
Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové
516. Branda Marek CZE059120 Rebelové Dolní Přím 3 3 3 130
Pázlerová Jitka CZE055453 Dolní Přím
1268. Korencová Šárka CZE059112 1 1 1 30
Belan Martin CZE059111
92. Dragounová Jana CZE059110 Most 1 1 1 1 300
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
1268. Unger Lukáš CZE059100 1 1 1 30
Ungerová Kristýna CZE058822
692. Keska Jana CZE059091 1 1 1 90
Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín
1268. Keska Jana CZE059091 1 1 1 30
Sýkora Martin CZE043058
1268. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 30
Štilec Jiří CZE056159 Darts Boubín Kolín
1009. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 50
Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
1009. Kybalová Stanislava CZE059089 1 1 1 50
Láznický Jiří CZE057771 Kandráčovci Barborka Kolín
1268. Tomaníková Pavlína CZE058867 DC Country club Praha 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
1268. Kadeřábková Irena CZE058853 Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 30
Stibor Jaroslav CZE054317 C Rafani Vrchotovy Janovice
692. Kadeřábková Irena CZE058853 Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 90
Šimek Petr CZE048905 C Rafani Vrchotovy Janovice
334. Ungerová Kristýna CZE058822 4 4 8 280
Borecký Petr CZE057012 Baba Jaga Praha
1009. Ungerová Kristýna CZE058822 1 1 1 50
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
1268. Kristen Radek CZE058656 Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 30
Opletalová Petra CZE055035 Sport Bar Slovan Šternberk
823. Bodlák Jan CZE058632 1 1 1 70
Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice
1268. Frühaufová Kateřina CZE058623 1 1 1 30
Šámal David CZE052272 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1268. Frühaufová Kateřina CZE058623 1 1 1 30
Švejda Roman CZE045550 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1009. Kovář Miroslav CZE058415 Lány 1 1 1 50
Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice
1009. Tyc David CZE058414 Lány 1 1 1 50
Vágnerová Alena CZE051526 C Bulls Pardubice
993. Kopecká Tereza CZE058343 2 2 2 60
Kovář Jakub CZE058318 Treblíci Sedliště
1009. Klimenda Martin CZE058302 Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 50
Čermáková Martina CZE046158 C Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice
800. Weiglová Jana CZE058286 2 2 2 80
Voldřich Michal CZE058287
823. Jára Chose CZE058231 1 1 1 70
Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha
1268. Wohl Jiří CZE058207 1 1 1 30
Hloušková Olga CZE057335 Praha
1009. Janous Michal CZE058204 1 1 1 50
Königová Michaela CZE058203
571. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 2 2 2 120
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
1268. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Palarec Martin CZE056975
516. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 130
Andreev Viktor CZE052554 D Maniac Darts Kostelec n/Labem
268. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 11 420
Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha
1268. Švehlíková Jana CZE058081 1 1 1 30
Řezníček Miroslav CZE057522
692. Švehlíková Jana CZE058081 1 1 1 90
Vráblík David CZE055647 C Bažina 4077 Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 07:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 07:07:22