Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1548)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1548 | Turnajů: 809

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
496. Ondráčková Nela Nový Bydžov 2 2 2 140
Hösch Petr Nový Bydžov
825. Berková Veronika Přeštice 1 1 1 70
Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice
1011. 1 1 1 50
Mlčoch Martin CZE059220
264. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 440
Gregůrek Michal CZE010614 B SKKS Cukrárna Náchod
825. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 70
Krasanovská Žaneta CZE012884
213. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 15 520
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
37. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
6. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 5 100
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
424. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 180
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
825. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 70
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
465. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 150
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
465. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 150
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
1011. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 50
Řezáč Lukáš CZE004463 B DC Máchalové Kladno
73. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
40. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 4 6 6 2 860
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
12. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 4 600
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
63. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 3 3 1 900
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
694. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 90
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
72. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 2 2 1 750
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
1271. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
694. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 1 90
Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom
92. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 1 1 1 1 300
Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice
30. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 3 3 3 100
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
825. Logner Vilém CZE000149 A STS Moskovice Praha 1 1 1 70
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
215. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 500
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
134. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 1 4 5 7 980
Kobera Zdeněk 1970 CZE000316 B ŠK OKO Plzeň
1011. Vaculová Lenka CZE000193 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 50
Vacula František CZE000253 C Hattrick Šternberk
306. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 4 4 4 340
Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov
592. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 110
Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň
1011. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 50
Žatečka Martin CZE007450 DC Harrows Vidocq Hradec Králové
465. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 150
Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
22. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 2 2 2 3 400
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
465. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 150
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
140. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 900
Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha
36. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
694. Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha 1 1 1 90
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
418. Lorenc Milan CZE000449 B 3 3 3 190
Pokorná Stanislava CZE000777 B
1011. Dvořák Jan CZE000462 B ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 50
Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22
215. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 500
Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
825. Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha 1 1 1 70
Borovcová Michaela CZE007771
140. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 1 1 1 900
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
2. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 6 6 7 530
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
1271. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 30
Šrettr Vladimír CZE003757 B Profi Tytan Písty
140. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě 1 1 1 900
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
19. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
44. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 2 2 600
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
825. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 1 70
Pošík Martin CZE035261 A Asgard's Pardubice
1011. Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha 1 1 1 50
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
73. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 700
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
1271. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 30
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 05:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 05:11:28