Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1684)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1684 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
917. Berková Veronika Přeštice 1 1 1 70
Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice
892. Hanuš Marcel Nový Bydžov 2 2 2 80
Hanušová Alena CZE057719 Měník
567. Ondráčková Nela Nový Bydžov 2 2 2 140
Hösch Petr CZE059447 D Darts Stehlík Nový Bydžov
317. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 440
Gregůrek Michal CZE010614 B SKKS Cukrárna Náchod
917. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 70
Krasanovská Žaneta CZE012884
255. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 18 640
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
113. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
11. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 7 050
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
489. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 180
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
917. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 70
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
536. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 150
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
536. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 150
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
1113. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 50
Řezáč Lukáš CZE004463 B DC Máchalové Kladno
28. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 4 7 7 4 210
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
8. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 7 750
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
86. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 3 3 1 900
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
777. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 90
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
92. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 2 2 1 750
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
1392. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
777. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 1 90
Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom
128. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 1 1 1 1 300
Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice
34. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 3 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
917. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 70
Šulc Petr CZE003401 A Zákeřňáci DC Praha
917. Logner Vilém CZE000149 A STS Moskovice Praha 1 1 1 70
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
274. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 500
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
161. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 1 4 5 8 1 060
Kobera Zdeněk 1970 CZE000316 B ŠK OKO Plzeň
1113. Vaculová Lenka CZE000193 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 50
Vacula František CZE000253 C Hattrick Šternberk
359. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 4 4 4 340
Košťál Robert CZE000552 B Fekobe Pilníkov
80. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 950
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
519. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 160
Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň
1113. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 50
Žatečka Martin CZE007450 DC Harrows Vidocq Hradec Králové
536. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 150
Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
8. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 2 3 3 7 750
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
536. Jermář Marek CZE000315 B Louny 1 1 1 150
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
172. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 900
Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha
48. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
62. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
777. Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 90
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
484. Lorenc Milan CZE000449 B Beer Sharks Praha 3 3 3 190
Pokorná Stanislava CZE000777 B
1113. Dvořák Jan CZE000462 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 50
Kovářová Gabriela CZE034351 Sport Darts 22
274. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 1 500
Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
917. Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha 1 1 1 70
Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha
172. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 1 1 1 900
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
4. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 8 990
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
1392. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 30
Šrettr Vladimír CZE003757 B Profi Tytan Písty
172. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě 1 1 1 900
Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě
39. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
26. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 3 4 550
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
917. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 1 70
Pošík Martin CZE035261 A Na Palubě Pardubice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 08:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 08:35:21