Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1680)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1680 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 8 990
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
10. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 38 7 170
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
22. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 3 4 8 70 5 050
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
25. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 3 4 8 50 4 710
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
32. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 3 4 8 8 3 930
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
32. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 8 14 3 930
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
28. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 4 7 7 4 210
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
31. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 2 4 7 7 3 950
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
39. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
41. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 2 4 7 8 3 510
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
66. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
71. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 7 20 2 440
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
13. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 2 6 6 6 470
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
24. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 3 3 6 6 4 770
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
27. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 4 6 34 4 430
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
61. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 1 1 4 6 6 2 570
Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice
101. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 4 6 8 1 680
Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice
111. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 2 4 6 11 1 400
Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
7. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 3 1 5 5 8 180
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
29. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 2 2 5 5 4 010
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
30. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 3 1 5 5 3 980
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
40. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 3 5 5 3 720
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
62. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 4 5 9 2 550
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
76. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 5 2 240
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
80. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 2 3 5 5 1 950
Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
84. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 4 5 14 1 940
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
85. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 4 5 17 1 920
Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha
106. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 4 5 19 1 560
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
107. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 1 4 5 32 1 500
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
109. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 4 5 8 1 460
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
111. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 1 4 5 38 1 400
Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
155. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 4 5 12 1 260
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
158. Vojtěch Tomáš CZE049926 C Arachnids Český Brod 1 4 5 5 1 160
Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly
158. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 4 5 13 1 160
Houška Milan 1993 CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
160. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 4 5 7 1 120
Kobera Zdeněk 1995 CZE052425 D Skeletoni Plzeň
161. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 1 4 5 8 1 060
Kobera Zdeněk 1970 CZE000316 B ŠK OKO Plzeň
162. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 5 8 1 050
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
164. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha 1 4 5 32 1 040
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
220. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 1 4 5 6 840
Kraj Karel CZE051315 C Béčka Byškovice
221. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 1 4 5 5 820
Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
222. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 1 4 5 8 800
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
1. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 10 250
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 9 450
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 3 4 4 9 050
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 8 850
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
11. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 7 050
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
12. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 3 4 4 6 850
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
14. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 6 450
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 5 850
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 4 5 850
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:02

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:02:42