Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1684)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1684 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
50. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
62. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
62. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 2 550
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
62. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 2 550
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
67. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 2 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
67. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
67. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 2 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
80. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 1 1 1 950
Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
80. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 950
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
80. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 950
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
94. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 700
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
94. Pivarč Luboš SVK Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
94. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 1 700
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
94. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 700
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
94. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 700
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
94. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 700
Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
94. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 1 700
Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
113. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 1 350
Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři
113. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 1 350
Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice
113. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
113. Tůmová Petra CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 1 350
Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
113. Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N. 1 1 1 1 350
Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
113. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 1 1 350
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
113. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov 1 1 1 1 350
Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci
113. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 1 350
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
113. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 350
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
113. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 1 350
Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
113. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
113. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 1 350
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
113. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 1 1 1 1 350
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
113. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 1 1 1 1 350
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
113. Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most 1 1 1 1 350
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
128. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 300
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
128. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 300
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
128. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 1 1 1 1 300
Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice
128. Novotná Vendula CZE049785 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 1 300
Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
128. Dragounová Jana CZE059110 Most 1 1 1 1 300
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
128. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Kraus Karel 1987 CZE043131 B Pijonýři Litvínov 1 1 1 1 300
Rychlíková Vladimíra CZE026982 B Pijonýři Litvínov
128. Buček Tomáš CZE043277 A Outsiders Vsetín 1 1 1 1 300
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
128. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1 300
Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
128. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 1 1 1 300
Mesik Lukáš CZE051521 C DC Vandals Blansko B
128. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 1 1 1 1 300
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
128. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín 1 1 1 1 300
Chrobák Jan CZE021564 A Outsiders Vsetín
128. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 1 1 1 1 300
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
128. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 1 300
Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 08:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 08:48:48