Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1557)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1557 | Turnajů: 816

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 3 3 3 8 300
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
2. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 6 6 7 530
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 3 3 6 300
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
4. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 3 3 3 5 900
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 3 3 3 5 500
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
6. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 3 3 5 100
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
6. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 5 100
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
6. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 5 100
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
9. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
10. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 3 3 6 6 4 770
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
11. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 4 7 34 4 620
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 4 600
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
13. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 3 2 5 5 4 520
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
14. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 1 4 4 4 430
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 3 3 3 900
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 3 3 3 3 900
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
17. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
17. Pospíšilová Radka CZE006779 A Black schody Sadská 2 2 2 3 800
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
19. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
20. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 7 64 3 680
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
21. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 3 3 3 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
22. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 2 2 3 400
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
22. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 2 2 2 3 400
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
24. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 7 41 3 340
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
25. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 1 3 300
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
26. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 2 2 4 4 3 260
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
27. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 1 4 4 3 230
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
28. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 3 4 7 7 3 180
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
28. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 7 11 3 180
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
30. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 3 3 3 100
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
30. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 3 3 3 3 100
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
30. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 3 3 3 100
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
30. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 3 3 3 3 100
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
30. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 3 3 3 100
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
30. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 3 3 3 100
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
36. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
37. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
37. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
37. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
40. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 4 6 6 2 860
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
41. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 3 3 2 700
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
41. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 3 3 3 2 700
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
41. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 3 3 3 2 700
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
44. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 2 2 600
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
44. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 2 2 2 2 600
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
44. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
44. Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha 2 2 2 2 600
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
44. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 2 4 6 6 2 600
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
49. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
50. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 11:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 11:38:01