Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1546)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1546 | Turnajů: 808

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1268. Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
1268. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
1268. Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha
1268. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Šabatka Lumír CZE049153 C
1268. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 30
Kršňák Roman CZE022671 B Skvrňov
1268. Sýkorová Jana CZE057425 1 1 1 30
Knotek Tomáš CZE009967 Praha 10
1268. Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha 1 1 1 30
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
1268. Švarc Milan CZE008766 Praha 9 1 1 1 30
Švarcová Jana CZE008894 Praha 9
1268. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
1268. Přibyl Jiří CZE007160 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Hradiská Adéla CZE052448
1268. Šafra Patrik CZE038303 Excalibur Liberec 1 1 1 30
Šikolová Šárka CZE055144 Lucky Panthers Liberec
1268. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 30
Novák Aleš 1971 CZE004601 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
1268. Künzl Zdeněk CZE048607 D DC Havrani 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
1268. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 30
Režný František CZE020421 Brno
1268. Havel Jaroslav CZE043321 B Amatéři Písnice 1 1 1 30
Novotná Hana CZE013337 B Worm Gang Praha
1268. Raub Ladislav CZE052912 1 1 1 30
Horová Helena CZE052910
1268. Macečková Hana CZE039590 C Partyzánky z Chmelnice Úpice 1 1 1 30
Černý Jaroslav CZE008322 C Partyzánky z Chmelnice Úpice
1268. Vokálová Lucie CZE056788 1 1 1 30
Skrbek Jiří CZE057259
1268. Tomaníková Pavlína CZE058867 DC Country club Praha 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
1268. Roubal Zdeněk CZE050646 1 1 1 30
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
1268. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Aplt Vladimír CZE051485 C Greenhorn's Praha
1268. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250
1268. Pelikánová Petra CZE057614 1 1 1 30
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
1268. Švambergová Lenka CZE056102 Sportklub Ohníč 1 1 1 30
Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč
1268. Boušková Jaroslava CZE053425 1 1 1 30
Baránek Jaroslav CZE053414 D DC Racing Neratovice
1268. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 1 1 1 30
Hrubý Jakub CZE038859 D Emírovci Pohřebačka
1268. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 1 1 1 30
Lán Lukáš CZE026268 D ŠK Běleč nad Orlicí C
1268. Šulcová Jiřina CZE042072 D Magistři Duo Most 1 1 1 30
Machytka Radek CZE051063 D Dustin Most
1268. Pešáková Lucie CZE054462 D Řepy Hradec Králové 1 1 1 30
Mrština Vít CZE039302 D Řepy Hradec Králové
1268. Johanidesová Iveta CZE048526 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 30
Čermák David CZE046155 D Labiště Pardubice
1268. Milfaitová Lucie CZE052880 Brno 1 1 1 30
Petr Václav CZE054652 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod
1268. Maříková Marcela CZE057509 1 1 1 30
Holman Lukáš CZE057508
1268. Drahotínský Jan CZE055870 1 1 1 30
Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou
1268. Kobyláková Alena CZE006500 Praha 6 1 1 1 30
Kobylák Miloš CZE004177 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
1268. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Jungmann Tomáš CZE054379
1268. Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
1268. Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha 1 1 1 30
Přibil Anatolij CZE006022
1268. Lán Lukáš CZE026268 D ŠK Běleč nad Orlicí C 1 1 1 30
Meiszárová Andrea CZE046550 D ŠK Běleč nad Orlicí C
1268. Pavlíková Radka CZE043140 Hrušky Litvínov 1 1 1 30
Skalitz Petr CZE051065 C Hrušky Litvínov
1268. Kabát Vladimír CZE037558 Hradec Králové 1 1 1 30
Češpivová Lucie CZE052652
1268. Borecký Petr CZE057012 Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
1268. Kotková Veronika CZE055412 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
1268. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 30
Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
1268. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 1 1 1 30
Kozák Lubor 1980 CZE026077 B DEXTEROUS Krásný Les
1268. Andrlová Lucie CZE057687 1 1 1 30
Vávra Antonín CZE050656
1268. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 1 1 30
Hlavatý Tomáš CZE000782 A Sgt. Pepik's Band Praha
1268. Hančar Jiří CZE026606 B DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 30
Bumberová Klára CZE055393 C Beko Frýdlant
1268. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
1268. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
1268. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 30
Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 10:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 10:57:00