Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1685)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
172. Žídková Vladislava CZE048615 B A jaj Huslenky 1 1 1 900
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
519. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 4 4 4 160
Žáček Ladislav CZE006263 D ŠK Rudolf Jelínek
1393. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 30
Možíš Vojtěch CZE050672 D Velké Svatoňovice
1393. Žebrowská Kateřina CZE057119 B Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov
172. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 1 1 1 900
Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000
1393. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 30
Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B
128. Žárský Radovan CZE027020 A Buď a nebo Huslenky 1 1 1 1 300
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
748. Žampa Martin CZE037189 A ŠK Rebelové Myštěves 2 2 2 100
Svobodová Lenka CZE055987 D ŠK Rebelové Myštěves
777. Žamboch Pavel CZE053238 1 1 1 90
Váňová Jitka CZE003921 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
1113. Žáček Jan CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 50
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
588. Žáček Jan CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 130
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
102. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 1 1 2 2 1 650
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
917. Zusková Helena CZE042097 Teplice 1 1 1 70
Machala Vlastimil CZE036834 Teplice
892. Zubričanová Hana CZE049954 Broumov 2 2 2 80
Krobot Josef CZE037053 Broumov
1113. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts 1 1 1 50
Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal
1393. Zoubek Václav CZE020260 ŠK OKO Plzeň 1 1 1 30
Zoubková Hlinková CZE038179 DC Býčí oko Plzeň
128. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 300
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
223. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 1 750
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
444. Zmrzlá Lucie CZE047819 C Nikola Kraslice 2 2 2 220
Brandtl Petr CZE046087 D Nikola Kraslice
588. Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov 1 1 1 130
Kučera Bedřich CZE032467 B Dřevěnka Broumov
645. Zítka František CZE057152 B DC Infarkt Praha 4 4 6 120
Jandlová Alexandra CZE051659
1113. Zenko Jaroslav CZE051973 B DC Krušnohorci Jirkov 1 1 1 50
Blažková Eva CZE050457 B Tornádo Chomutov
1113. Zemanová Pavla CZE057608 1 1 1 50
Stojovski Josef CZE055777
1393. Zemanová Pavla CZE057608 1 1 1 30
Holý Jiří CZE056294
1393. Zelingr Milan CZE011634 A Fedor Sokolov 1 1 1 30
Štibraná Jana CZE048695 A DC ALEX SOKOLOV
917. Zbořil Karel CZE057352 C No stress Praha 1 1 1 70
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
1113. Zavřel Dušan CZE001564 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 50
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
588. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 130
Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
444. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 220
Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
645. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 120
Nový Tomáš CZE054637 C Praha 5
310. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 7 460
Nerad Lukáš CZE048096 B Praha 9
376. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 310
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
339. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 390
Kuča Jan CZE027500 C Avengers Praha
1393. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 30
Kubík Ondřej CZE007495 Praha 4
371. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 7 320
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
470. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 200
Karpíšek Ondřej CZE042330 C Beer Sharks Praha
27. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 4 6 34 4 430
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
917. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 70
Jermář Marek CZE000315 B Louny
317. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 4 440
Jára Tomáš CZE041653 B
489. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 180
Hübner David CZE020124 B
917. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 70
Hlavatý Tomáš CZE000782 A Sgt. Pepik's Band Praha
501. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 170
Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
58. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
667. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 110
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
309. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 470
Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
501. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 170
Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
588. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 3 3 3 130
Zástěra Ladislav CZE057815
106. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 4 5 19 1 560
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
274. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 1 1 500
Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
1393. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Aplt Vladimír CZE051485 C Greenhorn's Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 16:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 16:22:25