Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1557)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1557 | Turnajů: 816

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
593. Amlerová Kateřina CZE048065 1 1 1 110
Volf Josef CZE057038
1017. Amort Václav CZE040917 B Avengers Praha 1 1 1 50
Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha
593. Andreev Viktor CZE052554 D Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 110
Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice
1278. Andreev Viktor CZE052554 D Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 30
Pavlová Tereza CZE051649 C
831. Andreev Viktor CZE052554 D Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 70
Smetanová Martina CZE045664 C Béčka Byškovice
1278. Andrlová Lucie CZE057687 1 1 1 30
Vávra Antonín CZE050656
140. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 900
Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
140. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 900
Nečasová Veronika CZE038755 D Grácie Brno
289. Antonyová Zuzana CZE030329 4 4 13 380
Suchý Jindřich CZE015579 C Praha 4
700. Aplt Vladimír CZE051485 C Greenhorn's Praha 1 1 1 90
Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
1278. Avelino Nelson CZE059291 Praha 10 1 1 1 30
Šimunková Petra CZE058621
518. Babuka Lukáš CZE030381 A Tequila Hrádek nad Nisou 1 1 1 130
Karásková Jitka CZE050519 C Šipkový klub Ludvíkov
497. Bačová Markéta CZE056368 2 2 2 140
Chlaň Radek CZE054252 Mašinky Neratovice
410. Bahníková Erika CZE049673 B ŠK.Op-Ko.VČ Kounov 4 4 4 200
Melich Pavel CZE045073 A ŠK.Op-Ko.VČ Kounov
1017. Bajer Michael CZE055576 B Elefant Karviná 1 1 1 50
Franková Hana CZE006208 B Elefant Karviná
1278. Balášová Bohdana CZE046508 C Synot bar Žatec 1 1 1 30
Fridrich Jan CZE047861 B Ložisková mafie Pšov
700. Balický Maroš CZE051980 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 90
Sulková Jana CZE053248
1278. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
831. Balla Petr CZE055930 1 1 1 70
Kopecká Věra CZE055713
92. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 1 300
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
593. Bartók Štefan CZE028961 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 110
Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice
1278. Bartoňová Natálie CZE052401 Nová Ves 1 1 1 30
Bartoň Jiří CZE045336 B ŠK.Op-Ko.VČ Opatov
385. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 4 4 4 220
Kraus Karel 1982 CZE056662 Rychlý hroty Praha
1278. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
6. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 5 100
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
1017. Bártová Jana CZE054672 D Sršni Starý Bydžov 1 1 1 50
Štěpán Tomáš CZE055609 D Sršni Starý Bydžov
1017. Bartůněk Petr CZE007764 Teplice 1 1 1 50
Bartůňková Jaroslava CZE037570 1. DC Litoměřice
1278. Baštová Pavla CZE044839 B Piráti Louny 1 1 1 30
Jeremiáš Jiří CZE026551 B Piráti Louny
2. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 3 6 6 7 530
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
1278. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 1 30
Šrettr Vladimír CZE003757 B Profi Tytan Písty
1278. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha
322. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 4 4 13 300
Poustecký Petr CZE054340 D Horní Rozptyly Praha
1017. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 1 1 1 50
Stach Jakub CZE045640 C Horní Rozptyly Praha
28. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 7 11 3 180
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
350. Begzadiová Jaroslava CZE045207 4 4 4 260
Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha
573. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha 2 2 2 120
Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha
831. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 70
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
438. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 170
Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha
831. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 70
Šafr Richard CZE027270 C ŠK Kyklop Praha
1017. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 50
Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha
215. Benešová Karolína CZE054471 Herna Bar Hrbová 1 1 1 500
Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
675. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 2 2 2 100
Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice
1278. Benešová Linda CZE056728 1 1 1 30
Materna Michal CZE056624
593. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 1 1 1 110
Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice
199. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 31 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
1278. Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
350. Beránek Michal CZE001702 C U Šlenců 2 2 2 260
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
215. Beránek Petr CZE026863 B DC BACARDI BAR K. VARY 1 1 1 500
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
831. Berková Veronika Přeštice 1 1 1 70
Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice
1278. Bernat Ludvík CZE055407 Budišov 1 1 1 30
Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 08:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 08:03:34