Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1537)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1537 | Turnajů: 801

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
197. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 4 4 118 660
Krasanovská Žaneta CZE012884
207. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 68 540
Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
20. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 7 64 3 680
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
195. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 58 740
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
288. Stojovski Josef CZE055777 4 4 55 380
Stojovská Klára CZE055776 Dart's Ladies Praha
24. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 7 40 3 340
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
86. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 1 4 5 36 1 400
Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
199. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 4 4 36 620
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
207. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 34 540
Krasanovská Žaneta CZE012884
11. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 4 7 33 4 620
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
128. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha 1 4 5 32 1 040
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
199. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 30 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
207. Vondrová Jolana CZE051938 D ATF Kostelní Hlavno z.s. 4 4 29 540
Vondra Otakar CZE051576 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
121. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 4 5 28 1 280
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
304. Veselá Šárka CZE056831 4 4 28 340
Štilec Jiří CZE056159 Darts Boubín Kolín
84. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 1 4 5 27 1 460
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
288. Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha 4 4 25 380
Medek Zdeněk CZE002581 B Black Diamonds Praha
205. Nouzecký Luboš CZE048806 C Sedlčany 4 4 24 560
Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany
267. Havírová Monika CZE053877 4 4 24 420
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
207. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice 4 4 22 540
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
267. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 4 4 21 420
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
53. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 7 20 2 440
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
276. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 4 4 20 400
Planeta Ferdinand CZE002375 C Frnďáci Žernovka
267. Dolejš LIbor CZE055480 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 19 420
Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem
82. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 4 5 18 1 560
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
348. Lerichová Monika CZE057022 4 4 18 260
Muška David CZE057021
62. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 4 5 17 1 920
Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha
215. Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly 4 4 17 500
Štembera Petr CZE014968 C Frnďáci Žernovka
199. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 4 4 16 620
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
196. Dbalý Petr CZE012014 B Rozdělovský Péčko Kladno 4 4 15 680
Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno
213. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 15 520
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
304. Dvořáková Kristýna CZE049386 4 4 15 340
Bárta Daniel CZE010414 B Horní Rozptyly Praha
304. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 4 4 15 340
Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov
213. Novák Vladimír CZE036995 A Zlatý Barbaři Praha 4 4 14 520
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
304. Knotek Václav CZE029537 B Sedmá rota Praha 4 4 14 340
Vendišová Ivana CZE026390 C Club bar Korlin Praha
321. Švejda Roman CZE045550 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 14 300
Koháková Ivana CZE027892 B Praha 7
124. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 4 5 13 1 160
Houška Milan 1993 CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
199. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 13 620
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
215. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 4 4 13 500
Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem
259. Steinerová Lenka CZE040643 C Dřevěnka Broumov 4 4 13 460
Steiner Ladislav CZE040271 B Dřevěnka Broumov
288. Antonyová Zuzana CZE030329 4 4 13 380
Suchý Jindřich CZE015579 C Praha 4
333. Kopecká Věra CZE055713 4 4 13 280
Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
333. Prosikova Jaqueline CZE057326 4 4 13 280
Pasovský Peter CZE043343 B Horní Rozptyly Praha
19. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
61. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 4 5 12 1 940
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
122. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 4 5 12 1 260
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
321. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 4 4 12 300
Poustecký Petr CZE054340 D Horní Rozptyly Praha
383. Hrubá Lucie CZE038979 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 12 220
Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
215. Zajíčková Lucie CZE047571 B Lipánci Přehvozdí 4 4 11 500
Novák Jindřich CZE045714 B Lipánci Přehvozdí
259. Hevešová Kristýna CZE050327 4 4 11 460
Žáček Jan CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 00:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 00:14:00