Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
50. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
62. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 2 550
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
62. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 1 1 2 550
Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
62. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
67. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 2 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
67. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 1 2 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
67. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
80. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 1 1 1 950
Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
80. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 950
Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
80. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 950
Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
94. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
94. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 700
Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
94. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 1 700
Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
94. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 700
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
94. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 700
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
94. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 1 700
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
94. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 700
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
113. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 1 1 1 1 350
Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři
113. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín
113. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 1 350
Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
113. Horáček Lukáš CZE037767 C Jablonec n. N. 1 1 1 1 350
Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
113. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 1 350
Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
113. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 1 1 1 350
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
113. Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 1 350
Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice
113. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 1 350
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
113. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 1 1 1 1 350
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
113. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 1 350
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
113. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice
113. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 350
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
113. Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice 1 1 1 1 350
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
113. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 1 350
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
113. Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov 1 1 1 1 350
Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci
128. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín 1 1 1 1 300
Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
128. Kraus Karel 1987 CZE043131 B Hrušky Litvínov 1 1 1 1 300
Rychlíková Vladimíra CZE026982 Pijonýři Litvínov
128. Novotná Vendula CZE049785 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 1 1 1 300
Pavlů David CZE049477 B ŠK Páni z Růže J.Hradec
128. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín 1 1 1 1 300
Chrobák Jan CZE021564 A Outsiders Vsetín
128. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 1 1 1 300
Mesik Lukáš CZE051521 D DC Vandals Blansko B
128. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1 300
Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
128. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 1 1 1 1 300
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
128. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 300
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
128. Jašková Dana CZE028898 A Buď a nebo Huslenky 1 1 1 1 300
Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky
128. Buček Tomáš CZE043277 A Outsiders Vsetín 1 1 1 1 300
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
128. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Dragounová Jana CZE059110 Most 1 1 1 1 300
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
128. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 1 300
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
128. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 1 1 1 300
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
128. Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 300
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 14:39

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 14:39:23