Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1683)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1683 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1392. Lán Lukáš CZE026268 C ŠK Běleč nad Orlicí C 1 1 1 30
Meiszárová Andrea CZE046550 D ŠK Běleč nad Orlicí C
1392. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 30
Štilec Jiří CZE056159 D Darts Boubín Kolín
1392. Zelingr Milan CZE011634 A Fedor Sokolov 1 1 1 30
Štibraná Jana CZE048695 A DC ALEX SOKOLOV
1392. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Kytka Libor CZE034557 B Zásmuky
1392. Šobíšková Kateřina CZE046361 Krč 1 1 1 30
Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Písnice
1392. Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly
1392. Sláviková Mária CZE052254 C Strančice 1 1 1 30
Uthum Sampath CZE045515 C DC Homolka Úvaly
1392. Nemeš Jiří CZE050811 D Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
1392. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice
1392. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň
1392. Cenpírek Martin CZE059218 1 1 1 30
Mühlbergerová Lenka CZE059217
1392. Sýkorová Jana CZE057425 1 1 1 30
Knotek Tomáš CZE009967 Praha 10
1392. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 30
Možíš Vojtěch CZE050672 D Velké Svatoňovice
1392. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 30
Režný František CZE020421 Brno
1392. Svoboda Jan CZE034282 A Piráti z Ruprechtic 1 1 1 30
Dudíková Jitka CZE056028 Liberec
1392. Balášová Bohdana CZE046508 C Synot bar Žatec 1 1 1 30
Fridrich Jan CZE047861 B Ložisková mafie Pšov
1392. Frühaufová Kateřina CZE058623 1 1 1 30
Švejda Roman CZE045550 B 1. DC Chlumecká Praha
1392. Pytrus Petr CZE052907 D Běsnící pávové Kladno 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 D Běsnící pávové Kladno
1392. Haník Kamil CZE050500 Uničov 1 1 1 30
Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
1392. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 1 1 1 30
Kämpf Petr CZE028745 B Oceloti Most
1392. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí A 1 1 1 30
Tavali Libor CZE027328 B ŠK Běleč nad Orlicí B
1392. Pešková Aneta CZE056353 Lidmaň 1 1 1 30
Markvart Lukáš CZE056285 C DC Warriors Lidmaň
1392. Roubal Zdeněk CZE050646 1 1 1 30
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
1392. Plášek Michal CZE056783 Česká ves 1 1 1 30
Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda
1392. Šťastný Antonín CZE057803 C ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 1 1 1 30
Jebousková Barbora CZE052147 Opatov
1392. Šebková Ivana CZE051578 D DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Veselý Aleš CZE053771 D Žíznivý důchodci Praha
1392. Lysková Petra CZE055221 1 1 1 30
Počmura Bohuslav CZE047742
1392. Zajíčková Hana CZE017272 B Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Gabriel Aleš CZE015543 B Profi Tytan Písty
1392. Vondrová Jolana CZE051938 D ATF Kostelní Hlavno z.s. 1 1 1 30
Dohalský Martin CZE046497 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
1392. Teichner David CZE004494 C No stress Praha 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
1392. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 30
Rokos Petr CZE013631 C Maniac Darts Kostelec n/Labem
1392. Žebrowská Kateřina CZE057119 B Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov
1392. Švejda Roman CZE045550 B 1. DC Chlumecká Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
1392. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 30
Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
1392. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Veľas Ján CZE001974 C ŠK Střelky Veltruby
1392. Mašková Miroslava CZE018517 Hradec Králové 11 1 1 1 30
Mach Kamil CZE057728 Hradec Králové
1392. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Šabatka Lumír CZE049153 C
1392. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 1 1 1 30
Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč
1392. Přibyl Pavel 1979 CZE049383 D DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly
1392. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Sýkora Pavel CZE039769 D Rychlý hroty Praha
1392. Seidelová Natálie CZE046879 Česká Skalice 1 1 1 30
Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice
1392. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
1392. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 1 1 1 30
Svoboda Miroslav CZE001548 B BRILLIANT DARTS Praha
1392. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
1392. Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
1392. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 1 1 1 30
Hejl Karel CZE023953 Damníkov
1392. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 30
Kršňák Roman CZE022671 B Skvrňov
1392. Toman Patrik CZE005063 Orlová-Lutyně 1 1 1 30
Bušová Petra CZE056484
1392. Dvořáková Kristýna CZE049386 1 1 1 30
Murín Milan CZE045639 C Horní Rozptyly Praha
1392. Vošvrda Pavel CZE044652 D Ryky Česká Lípa 1 1 1 30
Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.2.2018 22:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.2.2018 22:48:17