Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1537)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1537 | Turnajů: 801

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1259. Lysková Petra CZE055221 1 1 1 30
Počmura Bohuslav CZE047742
1259. Tomaníková Pavlína CZE058867 DC Country club Praha 1 1 1 30
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
1259. Veselka Tomáš CZE001263 B ŠK Black Sheep Hradec králové 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
1259. Coufal Zdeněk CZE005799 1 1 1 30
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
1259. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 1 1 1 30
Musial Jan CZE051066 C Hrušky Litvínov
1259. Macečková Hana CZE039590 C Partyzánky z Chmelnice Úpice 1 1 1 30
Černý Jaroslav CZE008322 C Partyzánky z Chmelnice Úpice
1259. Milfaitová Lucie CZE052880 Brno 1 1 1 30
Petr Václav CZE054652 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod
1259. Válová Jiřina CZE046394 D Dustin Most 1 1 1 30
Tajč Ladislav CZE038487 D Dustin Most
1259. Rezek Jan CZE002615 B Bocman club Praha 1 1 1 30
Píchová Dita CZE005734 B Bocman club Praha
1259. Bláha ladislav CZE057585 Cheb 1 1 1 30
Forejtová Iveta CZE038430 C LUCERNA CLUB CHEB
1259. Žebrowská Kateřina CZE057119 Pijonýři Litvínov 1 1 1 30
Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov
1259. Křemenová Tereza CZE057665 1 1 1 30
Havrilko Jakub CZE029476 Darts Boubín Kolín
1259. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Tomášek Zbyněk CZE057008 STS Moskovice Praha
1259. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Veľas Ján CZE001974 B ŠK Střelky Veltruby
1259. Krajčík Ivan CZE056560 Liberec 1 1 1 30
Šourková Veronika CZE055592 Liberec
1259. Künzl Zdeněk CZE048607 D DC Havrani 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
1259. Kotková Veronika CZE055412 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
1259. Holý Jiří CZE056294 1 1 1 30
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
1259. Boušková Jaroslava CZE053425 1 1 1 30
Baránek Jaroslav CZE053414 D DC Racing Neratovice
1259. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 30
Fork Radek CZE015016 B DC Infarkt Praha
1259. Richtrová Lenka CZE057651 1 1 1 30
Volek Jiří CZE057650
1259. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 30
Možíš Vojtěch CZE050672 D Velké Svatoňovice
1259. Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
1259. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Jareš Petr CZE056663 Rychlý hroty Praha
1259. Pytrus Petr CZE052907 Běsnící pávové Kladno 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno
1259. Huňarová Klaudie CZE039551 Club bar Korlin Praha 1 1 1 30
Štemberk Karel CZE026476 C ŠK Drak Praha
1259. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 1 1 1 30
Pecina Vojtěch CZE051824 D Oštěpaři Liberec
1259. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Aplt Vladimír CZE051485 C Greenhorn's Praha
1259. Pilátová Kristýna CZE056220 Kocouři vod kocoura Kozly 1 1 1 30
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
1259. Kadlčíková Michaela CZE048124 C Svémyslice 1 1 1 30
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
1259. Knotek Václav CZE029537 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Tomaníková Pavlína CZE058867 DC Country club Praha
1259. Plášek Michal CZE056783 Česká ves 1 1 1 30
Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda
1259. Seidelová Natálie CZE046879 D Česká Skalice 1 1 1 30
Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice
1259. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
1259. Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
1259. Zajíčková Hana CZE017272 B Profi Tytan Písty 1 1 1 30
Gabriel Aleš CZE015543 B Profi Tytan Písty
1259. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 1 1 1 30
Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko
1259. Dutka Marek CZE057013 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
1259. Švejda Roman CZE045550 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
1259. Vokálová Lucie CZE056788 1 1 1 30
Skrbek Jiří CZE057259
1259. Andrlová Lucie CZE057687 1 1 1 30
Vávra Antonín CZE050656
1259. Johanidesová Iveta CZE048526 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 30
Čermák David CZE046155 D Labiště Pardubice
1259. Hejsek Jan CZE056941 1 1 1 30
Saidlová Klára CZE056515
1259. Borecký Petr CZE057012 Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
1259. Miklošková Iveta CZE044472 C Penalta Chrudim 1 1 1 30
Paluchník Pavel CZE021313 B Bad Boys Rosice nad Labem
1259. Eigelová Vlasta CZE051910 1 1 1 30
Veltruský Petr CZE053668
1259. Švehlíková Jana CZE058081 1 1 1 30
Řezníček Miroslav CZE057522
1259. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
1259. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
1259. Vihan Jiří CZE008799 C Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 30
Šoulová Veronika CZE002956 Spolek Neratovických Šipkařů
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 09:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 09:58:34