Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
23. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
24. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 3 3 6 6 4 770
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
38. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
39. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
42. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 3 3 3 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
47. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 3 3 3 100
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
48. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
50. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
58. Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha 2 2 2 2 600
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
58. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 2 2 2 2 600
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
58. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
66. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
67. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 2 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
67. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 1 2 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
67. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
71. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 7 20 2 440
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
72. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 3 1 4 4 2 330
Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín
73. Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 3 3 2 300
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
76. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 5 2 240
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
77. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 2 2 2 2 200
Cerhák Erik CZE046266 A DC Mustang Brno B Němčice
77. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava 2 2 2 2 200
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
80. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 2 3 5 5 1 950
Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
84. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 4 5 14 1 940
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
85. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 4 5 17 1 920
Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha
86. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 3 3 1 900
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
86. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 3 3 3 1 900
Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín
89. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 2 2 2 1 800
Kodytek Zdeněk CZE053547 B Aces Svitavy
89. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 1 800
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
91. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 770
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
92. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 2 2 1 750
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
94. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
94. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 700
Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
94. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 1 700
Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
94. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 700
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
94. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 700
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
94. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 1 700
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
94. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 700
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
101. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 4 6 8 1 680
Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice
105. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín 2 2 4 4 1 580
Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín
106. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 4 5 19 1 560
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
107. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 1 2 3 3 1 500
Novotný Tomáš CZE000359 A Sokol Ostřetín
107. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 1 4 5 32 1 500
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
109. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 4 5 8 1 460
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
110. Rajtmajer Marek CZE053252 D DC Kameňák Plzeň 1 2 3 3 1 440
Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
111. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 1 4 5 38 1 400
Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
111. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 2 4 6 11 1 400
Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
128. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín 1 1 1 1 300
Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
128. Kraus Karel 1987 CZE043131 B Hrušky Litvínov 1 1 1 1 300
Rychlíková Vladimíra CZE026982 Pijonýři Litvínov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 12:49

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 12:49:17