Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1685)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
274. Mišurec Martin CZE052573 B Žraloci Vsetín 1 1 1 500
Dančáková Monika CZE057473 Vsetín
1113. Lišková Lenka CZE057528 Žatec 1 1 1 50
Jiroušek Petr CZE007384 A Prevíti Praha
359. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 2 2 2 340
Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
892. Stejskal Lukáš CZE055584 B Zziboni Cvrčovice 2 2 2 80
Propílková Iva CZE055585 D Zziboni Cvrčovice
917. Hrdý Luboš CZE012436 B Zvoníci Krásné 1 1 1 70
Novotná Nikola CZE055102 B Zvoníci Krásné
324. Klicpouch Jiří CZE055479 D Zlomený hroty Praha 4 4 9 420
Kracíková Soňa CZE049868 C Terezín
667. Záruba Jiří CZE001563 B Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 110
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
351. Záruba Jiří CZE001563 B Zlatý Barbaři Praha 4 4 5 360
Turzová Eva CZE056991
501. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít 1 1 1 170
Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
223. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 750
Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
172. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 900
Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava
76. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 5 2 240
Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Tehov
223. Patócs Martin CZE051589 C Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 750
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
264. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 4 4 12 540
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
113. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 350
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
274. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 500
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
74. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 2 2 2 250
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
128. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 300
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
1393. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 30
Křemen Jan CZE033388 Praha 4
1113. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 50
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
588. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 130
Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka
588. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 130
Filipová Hana CZE045717 C DC Homolka Úvaly
645. Patócs Martin CZE051589 C Zelená Laguna DC Tehov 2 2 2 120
Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha
917. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 70
Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice
1113. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 50
Zoulková Jana CZE033704 C
1393. Chabr Jiří CZE055115 D Zdechliny Zdechovice 1 1 1 30
Formánková Jana CZE055114 D Zdechliny Zdechovice
1113. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov
1113. Večeřa Radek CZE045873 A Zálesáci 1 1 1 50
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Mix Team Brno
223. Svoboda Lukáš CZE039810 C Zálesáci 1 1 1 750
Svobodová Jolana CZE059495 Nová Ves
424. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 4 4 4 240
Soudský Radim CZE055552 C Základna Kralupy n/Vlt.
1113. Jaroš Ondřej CZE057618 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 50
Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt.
1113. Soudský Radim CZE055552 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 50
Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou
1393. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šlechta Eugen CZE000835 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
536. Pytrus Petr CZE052907 D Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 150
Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno
1393. Pytrus Petr CZE052907 D Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 D Běsnící pávové Kladno
1113. Ungerová Michaela CZE058029 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 50
Langthaler Jan CZE057046
27. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 4 6 34 4 430
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
667. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 110
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
588. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 130
Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
444. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 220
Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
371. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 7 320
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
917. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 70
Hlavatý Tomáš CZE000782 A Sgt. Pepik's Band Praha
309. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 470
Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
667. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 110
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
331. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 410
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
645. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 120
Nový Tomáš CZE054637 C Praha 5
1393. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 30
Kubík Ondřej CZE007495 Praha 4
310. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 4 4 7 460
Nerad Lukáš CZE048096 B Ostré hroty Svémyslice
58. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
376. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 310
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 12:55

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 12:56:00