Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1683)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1683 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
72. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 1 4 4 2 330
Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín
158. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 4 5 13 1 160
Houška Milan 1993 CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
172. Bouček Daniel CZE003564 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim
172. Ladýř Lukáš CZE052196 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Ladýřová Iveta CZE009711 D Čajda Kuřim
172. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim 1 1 1 900
Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim
223. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 1 750
Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B
223. Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A 1 1 1 750
Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts
274. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 500
Linek Jaroslav CZE041988 D ŠK Slováci Plzeň
317. Matějková Michaela CZE056251 D Darts Boubín Kolín 4 4 10 440
Černý Ondřej CZE056199 D Darts Boubín Kolín
371. Hrubá Lucie CZE038979 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 16 320
Blechta Petr CZE026845 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
376. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 3 3 3 310
Mošovský Martin CZE056571 D Rychlý hroty Praha
378. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 4 4 13 300
Poustecký Petr CZE054340 D Horní Rozptyly Praha
403. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí A 3 3 3 270
Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí A
424. Chlaň Radek CZE054252 D Mašinky Neratovice 4 4 6 240
Chlaňová Martina CZE054251 D Mašinky Neratovice
424. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 4 4 5 240
Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha
445. Bartoňová Kateřina CZE056901 D Rychlý hroty Praha 4 4 4 220
Kraus Karel 1982 CZE056662 D Rychlý hroty Praha
445. Matějková Michaela CZE056251 D Darts Boubín Kolín 4 4 5 220
Sammel Rudolf CZE056214 D Darts Boubín Kolín
445. Malý Štěpán CZE056930 D Ostré hroty Svémyslice 4 4 9 220
Koliandrová Aneta CZE056929 D Ostré hroty Svémyslice
445. Tomášová Jarmila CZE056859 D Baba Jaga Praha 4 4 4 220
Kleiber Martin CZE053049 D Baba Jaga Praha
489. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 2 2 2 180
Mertl Michal CZE056570 D Rychlý hroty Praha
501. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 3 3 3 170
Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice
519. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Rudolf Jelínek 4 4 4 160
Žáček Ladislav CZE006263 D ŠK Rudolf Jelínek
519. Chlaň Radek CZE054252 D Mašinky Neratovice 2 2 2 160
Benešová Alena CZE044681 D Mašinky Neratovice
536. Pytrus Petr CZE052907 D Běsnící pávové Kladno 1 1 1 150
Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno
567. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 2 2 2 140
Kraus Karel 1982 CZE056662 D Rychlý hroty Praha
667. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 110
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
667. Kornecký Jaroslav CZE056747 D Baba Jaga Praha 3 3 3 110
Svačinová Petra CZE056745 D Baba Jaga Praha
748. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 2 2 2 100
Jareš Petr CZE056663 D Rychlý hroty Praha
748. Štilec Jiří CZE056159 D Darts Boubín Kolín 2 2 2 100
Hebertová Linda CZE052819 D Sázava
748. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí A 2 2 2 100
Mareš Jan CZE040329 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
748. Štefánek Martin CZE028190 D ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 100
Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň
748. Sláma Ladislav CZE006317 D DC Kameňák Plzeň 2 2 2 100
Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň
777. Kozák Petr CZE056324 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 90
Matějková Michaela CZE056251 D Darts Boubín Kolín
777. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 1 1 90
Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové
777. Brožová Kateřina CZE057129 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 90
Holka Oliver CZE056569 D Rychlý hroty Praha
777. Němčáková Kateřina CZE048397 D Piráti Podbořany 1 1 1 90
Frno Roland CZE055154 D Piráti Podbořany
777. Vraštilová Lenka CZE014382 D Hrobaři Hradec Králové 1 1 1 90
Vraštil Otakar CZE014381 D Hrobaři Hradec Králové
917. Černovský Josef CZE028655 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 1 1 1 70
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
917. Blechta Petr CZE026845 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 70
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
917. Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 70
Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha
917. Šebková Ivana CZE051578 D DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 1 1 70
Šebek Daniel CZE050910 D DC Humbuck Kostelec nad Labem
917. Reinberg Jan CZE009550 D U Vojáčků Pardubice 1 1 1 70
Miklošková Iveta CZE044472 D Penalta Chrudim
917. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 70
Mošovský Martin CZE056571 D Rychlý hroty Praha
1097. Ulík Petr CZE034841 D Marťánci Hradec Králové 2 2 2 60
Ulíková Irena CZE034124 D Marťánci Hradec Králové
1097. Ferencová Zdeňka CZE045358 D Dustin Most 2 2 2 60
Machytka Radek CZE051063 D Dustin Most
1113. Musialová Iveta CZE055674 D Sokolovna Lom 1 1 1 50
Laštovka Václav CZE055673 D Sokolovna Lom
1113. Klimenda Martin CZE058302 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 50
Čermáková Martina CZE046158 D Rotunda Mordorští Vrhači Pardubice
1113. Šnoblová Andrea CZE052920 D Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 50
Novotný Zdeněk CZE041020 D Buldoci Moravská Třebová
1113. Borecký Petr CZE057012 D Baba Jaga Praha 1 1 1 50
Svačinová Petra CZE056745 D Baba Jaga Praha
1113. Doležalová Jana CZE049021 D DC U Zámku Sokolov 1 1 1 50
Doležal Ladislav CZE035636 D DC 2005 Sokolov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2018 05:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.2.2018 05:28:47