Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1533)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1533 | Turnajů: 798

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
49. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
73. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
127. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 2 2 1 050
Zabloudilová Lenka CZE050351 Újezd u Uničova
140. Koňušíková Lenka CZE003883 Boňkov 1 1 1 900
Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod
140. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 1 1 1 900
Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava
199. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 30 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
215. Kliment Martin CZE004571 Black Panthers Vsetín 1 1 1 500
Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice
215. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 4 4 13 500
Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem
263. Matějková Michaela CZE056251 Darts Boubín Kolín 4 4 10 440
Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín
267. Dolejš LIbor CZE055480 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 18 420
Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem
276. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 4 4 7 400
Rys Martin CZE057708 Olešnice
284. Bohatý Petr CZE043206 Postoloprty 3 3 3 390
Klimendová Kateřina CZE053749
288. Stojovski Josef CZE055777 4 4 55 380
Stojovská Klára CZE055776 Dart's Ladies Praha
288. Hrabáková Valentina CZE053698 4 4 7 380
Možný Michal CZE050357
304. Veselá Šárka CZE056831 4 4 28 340
Štilec Jiří CZE056159 Darts Boubín Kolín
320. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 3 3 3 310
Mošovský Martin CZE056571 Rychlý hroty Praha
333. Kopecká Věra CZE055713 4 4 13 280
Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
333. Ungerová Kristýna CZE058822 4 4 7 280
Borecký Petr CZE057012 Baba Jaga Praha
342. Harant Milan CZE056440 3 3 3 270
Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby
348. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 4 4 5 260
Šandová Eva CZE056779 Rtyně v Podkrkonoší
348. Lerichová Monika CZE057022 4 4 18 260
Muška David CZE057021
348. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 4 4 4 260
Hříbek Sláva CZE020235 Skochovice
363. Chlaň Radek CZE054252 Mašinky Neratovice 4 4 6 240
Chlaňová Martina CZE054251 Mašinky Neratovice
363. Stoklasa Vítěslav CZE024054 Hradec Králové 4 4 7 240
Stoklasová Štěpánka CZE055317
363. Nováková Lenka CZE032492 4 4 4 240
Šusta Miroslav CZE052903 Kralupy nad Vltavou
363. Morávková Kristýna CZE057792 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 9 240
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
363. Pelikánová Petra CZE057614 4 4 6 240
Fiedler Tomáš CZE057564
363. Pelich Jiří CZE049793 DC Hardcore Praha 4 4 5 240
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
363. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 4 4 11 240
Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
378. Palarec Martin CZE056975 3 3 3 230
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
382. Tomášová Jarmila CZE056859 Baba Jaga Praha 4 4 4 220
Kleiber Martin CZE053049 Baba Jaga Praha
382. Hrubá Lucie CZE038979 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 12 220
Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
382. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 4 4 4 220
Kraus Karel 1982 CZE056662 Rychlý hroty Praha
382. Matějková Michaela CZE056251 Darts Boubín Kolín 4 4 5 220
Sammel Rudolf CZE056214 Darts Boubín Kolín
382. Malý Štěpán CZE056930 Ostré hroty Svémyslice 4 4 9 220
Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice
382. Machová Markéta CZE049886 Pink Diamond Praha 4 4 4 220
Balog Petr CZE045250
382. Týfa David CZE051830 Broumov 4 4 5 220
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
382. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 4 4 5 220
Kľoc Oleg CZE053489
398. Landa Pavel CZE039895 Neratovice 3 3 3 210
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
398. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 3 3 3 210
Tesařová Hana CZE030525 Krupka
398. Michálková Ludmila CZE057613 3 3 3 210
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
398. Kubík Ondřej CZE007495 Praha 4 3 3 3 210
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
408. Vévodová Alena CZE057611 4 4 4 200
Škuta Petr CZE042362
408. Morávková Kristýna CZE057792 Saloon Brandýs nad Labem 2 2 2 200
Zahradník Miloš CZE056931 Saloon Brandýs nad Labem
418. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 3 3 3 190
Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
424. Mašková Lucie CZE056862 4 4 8 180
Šumbera Daniel CZE054500
424. Kleinová Martina CZE051273 4 4 4 180
Štěpánek Petr CZE002651
424. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 4 4 5 180
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
424. Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha 2 2 2 180
Mertl Michal CZE056570 Rychlý hroty Praha
424. Hromková Radka CZE057337 4 4 5 180
Neprášek Miloslav CZE057336
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 02:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 02:13:05