Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
66. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
94. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
162. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 1 1 2 2 1 050
Zabloudilová Lenka CZE050351 Újezd u Uničova
172. Koňušíková Lenka CZE003883 Boňkov 1 1 1 900
Adam Michal CZE011662 Havlíčkův Brod
172. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 1 1 1 900
Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava
223. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 1 1 1 750
Hrbáček Dominik CZE057673 Twister Kroměříž
256. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 32 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
274. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 4 4 13 500
Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem
274. Kliment Martin CZE004571 Black Panthers Vsetín 1 1 1 500
Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice
310. Dolejš LIbor CZE055480 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 20 460
Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem
317. Matějková Michaela CZE056251 Darts Boubín Kolín 4 4 10 440
Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín
324. Hrabáková Valentina CZE053698 4 4 9 420
Možný Michal CZE050357
324. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 4 4 9 420
Rys Martin CZE057708 Olešnice
339. Bohatý Petr CZE043206 Postoloprty 3 3 3 390
Klimendová Kateřina CZE053749
343. Stojovski Josef CZE055777 4 4 56 380
Stojovská Klára CZE055776 Dart's Ladies Praha
359. Veselá Šárka CZE056831 4 4 28 340
Štilec Jiří CZE056159 Darts Boubín Kolín
359. Kopecká Věra CZE055713 4 4 20 340
Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
371. Hrubá Lucie CZE038979 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 16 320
Blechta Petr CZE026845 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
376. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 3 3 3 310
Mošovský Martin CZE056571 Rychlý hroty Praha
378. Ungerová Kristýna CZE058822 4 4 13 300
Borecký Petr CZE057012 Baba Jaga Praha
378. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 4 4 5 300
Hříbek Sláva CZE020235 Skochovice
394. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 4 4 7 280
Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice
403. Harant Milan CZE056440 3 3 3 270
Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby
409. Kubík Ondřej CZE007495 Praha 4 4 4 4 260
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
409. Lerichová Monika CZE057022 4 4 22 260
Muška David CZE057021
424. Chlaň Radek CZE054252 Mašinky Neratovice 4 4 6 240
Chlaňová Martina CZE054251 Mašinky Neratovice
424. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 4 4 11 240
Kopecký Jakub CZE055712 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
424. Stoklasa Vítěslav CZE024054 Hradec Králové 4 4 7 240
Stoklasová Štěpánka CZE055317
424. Morávková Kristýna CZE057792 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 9 240
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
424. Pelich Jiří CZE049793 DC Hardcore Praha 4 4 5 240
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
424. Nováková Lenka CZE032492 4 4 4 240
Šusta Miroslav CZE052903 Kralupy nad Vltavou
424. Pelikánová Petra CZE057614 4 4 6 240
Fiedler Tomáš CZE057564
424. Týfa David CZE051830 Broumov 4 4 8 240
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
424. Havránková Pavla CZE056801 JZD Praha 4 4 5 240
Wardas Tomáš CZE055548 JZD Praha
441. Palarec Martin CZE056975 3 3 3 230
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
445. Malý Štěpán CZE056930 Ostré hroty Svémyslice 4 4 9 220
Koliandrová Aneta CZE056929 Ostré hroty Svémyslice
445. Tomášová Jarmila CZE056859 Baba Jaga Praha 4 4 4 220
Kleiber Martin CZE053049 Baba Jaga Praha
445. Matějková Michaela CZE056251 Darts Boubín Kolín 4 4 5 220
Sammel Rudolf CZE056214 Darts Boubín Kolín
445. Kľocová Kateřina CZE023695 Sanches Team Č.Krumlov 4 4 5 220
Kľoc Oleg CZE053489
445. Portová Hana CZE057877 4 4 4 220
Němeček Josef CZE057876
445. Bartoňová Kateřina CZE056901 Rychlý hroty Praha 4 4 4 220
Kraus Karel 1982 CZE056662 Rychlý hroty Praha
445. Machová Markéta CZE049886 Pink Diamond Praha 4 4 4 220
Balog Petr CZE045250
461. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 3 3 3 210
Popov Tomáš CZE054499
461. Doleželová Alena CZE059292 3 3 3 210
Nykodým Martin CZE059176
461. Landa Pavel CZE039895 Neratovice 3 3 3 210
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
461. Michálková Ludmila CZE057613 3 3 3 210
Dobroucký David CZE057041 Saloon Brandýs nad Labem
461. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 3 3 3 210
Tesařová Hana CZE030525 Krupka
472. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 4 4 6 200
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
472. Sroka Petr CZE059258 4 4 9 200
Sudíková Kristýna CZE059221
472. Vévodová Alena CZE057611 4 4 5 200
Škuta Petr CZE042362
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 19:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 19:52:37