Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 8 990
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
10. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 38 7 170
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
22. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 3 4 8 70 5 050
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
25. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 3 4 8 50 4 710
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
27. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 4 6 34 4 430
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
28. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 4 7 7 4 210
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
31. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 2 4 7 7 3 950
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
32. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 8 14 3 930
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
32. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 3 4 8 8 3 930
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
39. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
41. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 2 4 7 8 3 510
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
61. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 1 1 4 6 6 2 570
Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice
62. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 4 5 9 2 550
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
66. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
71. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 7 20 2 440
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
76. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 5 2 240
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
84. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 4 5 14 1 940
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
85. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 4 5 17 1 920
Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha
101. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice 2 4 6 8 1 680
Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice
106. Zástěrová Jana CZE055342 Greenhorn's Praha 1 4 5 19 1 560
Svoboda Jaroslav CZE051356 C Greenhorn's Praha
107. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 1 4 5 32 1 500
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
109. Malinovská Hana CZE041573 A Pohodáři Praha 1 4 5 8 1 460
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
111. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 1 4 5 38 1 400
Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
111. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 2 4 6 11 1 400
Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
155. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 4 5 12 1 260
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
158. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 4 5 13 1 160
Houška Milan 1993 CZE053602 D Darts Club K 26 Praha
158. Vojtěch Tomáš CZE049926 C Arachnids Český Brod 1 4 5 5 1 160
Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly
160. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň 1 4 5 7 1 120
Kobera Zdeněk 1995 CZE052425 D Skeletoni Plzeň
161. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 1 4 5 8 1 060
Kobera Zdeněk 1970 CZE000316 B ŠK OKO Plzeň
162. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 5 8 1 050
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
164. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha 1 4 5 32 1 040
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
220. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 1 4 5 6 840
Kraj Karel CZE051315 C Béčka Byškovice
221. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 1 4 5 5 820
Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
222. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 1 4 5 8 800
Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
251. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 61 740
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
252. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 4 4 134 700
Krasanovská Žaneta CZE012884
253. Dbalý Petr CZE012014 B Rozdělovský Péčko Kladno 4 4 19 680
Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno
254. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 4 4 4 660
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
255. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 18 640
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
256. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 32 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
256. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 4 4 16 620
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
256. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 4 4 36 620
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
256. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 14 620
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
261. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 4 4 4 580
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
262. Nouzecký Luboš CZE048806 C Sedlčany 4 4 24 560
Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany
264. Vondrová Jolana CZE051938 D ATF Kostelní Hlavno z.s. 4 4 29 540
Vondra Otakar CZE051576 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
264. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 4 4 12 540
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
264. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 72 540
Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
264. Tomiová JItka CZE054372 C Jičín 4 4 10 540
Jelínek Lukáš CZE036277 B Poděbady
264. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice 4 4 26 540
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 19:57

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 19:57:29