Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 10 250
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 9 450
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 3 4 4 9 050
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 8 850
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
6. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 8 250
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
8. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 1 2 3 3 7 750
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
8. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 7 750
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
11. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 7 050
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
12. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 3 4 4 6 850
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
14. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 6 450
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 5 850
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 4 5 850
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 5 650
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 3 4 4 5 650
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
19. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 3 3 5 350
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
20. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 3 4 4 5 250
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
21. Pospíšilová Radka CZE006779 A Black schody Sadská 1 2 3 3 5 150
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
23. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
26. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 3 4 550
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
34. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 3 850
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
34. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 3 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
34. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 3 850
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
34. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 3 850
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
38. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
42. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 3 3 3 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
43. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 3 450
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
43. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 3 4 4 3 450
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
45. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava 1 1 2 2 3 250
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
45. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 3 4 4 3 250
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
47. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 3 3 3 100
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
48. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
49. Hrbáček Michal CZE057193 Twister Kroměříž 1 2 3 3 2 950
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
50. Štefaňák Milan SVK010117 1 1 1 2 900
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
54. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 3 3 2 750
Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
54. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 2 3 3 2 750
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
56. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 2 650
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
56. Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 2 650
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
58. Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha 2 2 2 2 600
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
58. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 2 2 2 2 600
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
58. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
62. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 1 1 2 550
Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
62. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
62. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 2 550
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
67. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 2 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
67. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
67. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 1 2 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
70. Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr 1 1 2 2 2 450
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
73. Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 3 3 2 300
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 13:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 13:04:15