Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1546)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1546 | Turnajů: 807

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
195. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 4 58 740
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
196. Dbalý Petr CZE012014 B Rozdělovský Péčko Kladno 4 4 15 680
Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno
197. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 4 4 4 660
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
197. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 4 4 118 660
Krasanovská Žaneta CZE012884
199. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 13 620
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
199. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 4 4 36 620
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
199. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 4 4 16 620
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
199. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 4 4 31 620
Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice
203. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 4 4 8 600
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
204. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 4 4 4 580
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
205. Nouzecký Luboš CZE048806 C Sedlčany 4 4 24 560
Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany
207. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 34 540
Krasanovská Žaneta CZE012884
207. Vondrová Jolana CZE051938 D ATF Kostelní Hlavno z.s. 4 4 29 540
Vondra Otakar CZE051576 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
207. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice 4 4 23 540
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
207. Tomiová JItka CZE054372 C Jičín 4 4 10 540
Jelínek Lukáš CZE036277 B Poděbady
207. Venturová Lucie CZE011566 C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky 4 4 10 540
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
207. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 68 540
Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
213. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 15 520
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
213. Novák Vladimír CZE036995 A Zlatý Barbaři Praha 4 4 14 520
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
215. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 4 4 13 500
Dolejš Zdeněk CZE041982 Saloon Brandýs nad Labem
215. Vokálová Lucie CZE056788 4 4 8 500
Jelínek Patrik CZE035852 A TJ Viktoria Radim
215. Zajíčková Lucie CZE047571 B Lipánci Přehvozdí 4 4 12 500
Novák Jindřich CZE045714 B Lipánci Přehvozdí
215. Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly 4 4 17 500
Štembera Petr CZE014968 C Frnďáci Žernovka
215. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 4 4 7 500
Štembera Petr CZE014968 C Frnďáci Žernovka
256. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 4 6 480
Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
256. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 4 4 9 480
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
258. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 3 3 3 470
Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
259. Koníček Jiří CZE053973 D Kocouři vod kocoura Kozly 4 4 7 460
Adámková Vanda CZE054583 D Kocouři vod kocoura Kozly
259. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 4 4 7 460
Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha
259. Steinerová Lenka CZE040643 C Dřevěnka Broumov 4 4 13 460
Steiner Ladislav CZE040271 B Dřevěnka Broumov
259. Hevešová Kristýna CZE050327 4 4 11 460
Žáček Jan CZE036815 B BRILLIANT DARTS Praha
263. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 4 4 4 440
Gregůrek Michal CZE010614 B SKKS Cukrárna Náchod
263. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby 4 4 5 440
Vrábel Jaroslav CZE040994 A Maniac Darts Kostelec n/Labem
263. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 4 4 4 440
Jára Tomáš CZE041653 B Magic team Praha
263. Matějková Michaela CZE056251 Darts Boubín Kolín 4 4 10 440
Černý Ondřej CZE056199 Darts Boubín Kolín
267. Klicpouch Jiří CZE055479 Zlomený hroty Praha 4 4 9 420
Kracíková Soňa CZE049868 C 1. DC Litoměřice
267. Havírová Monika CZE053877 4 4 25 420
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
267. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 4 4 4 420
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
267. Jíša Martin CZE044743 B 4 4 11 420
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
267. Lapková Petra CZE046755 4 4 7 420
Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
267. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 11 420
Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha
267. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 4 4 21 420
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
267. Dolejš LIbor CZE055480 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 19 420
Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem
275. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 410
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
276. Florián Petr CZE039531 C Club bar Korlin Praha 4 4 8 400
Vendišová Ivana CZE026390 C Club bar Korlin Praha
276. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 4 4 8 400
Rys Martin CZE057708 Olešnice
276. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 4 4 8 400
Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové
276. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 4 4 20 400
Planeta Ferdinand CZE002375 C Frnďáci Žernovka
276. Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice 4 4 6 400
Tichá Dominika CZE055922
276. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 6 400
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 14:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 14:54:54