Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1685)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
62. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 2 550
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
62. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 4 5 9 2 550
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
62. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 2 550
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
62. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
80. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 950
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
80. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 950
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
80. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 1 1 1 950
Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
104. Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 2 3 3 1 590
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
113. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov 1 1 1 1 350
Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci
113. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 1 350
Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
113. Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N. 1 1 1 1 350
Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
113. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 1 350
Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice
113. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
113. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 1 350
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
113. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 1 1 1 1 350
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
113. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 1 1 1 1 350
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
113. Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most 1 1 1 1 350
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
113. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 1 350
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
113. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 1 350
Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice
113. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 350
Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
113. Tůmová Petra CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 1 350
Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
113. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 1 350
Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
113. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 1 1 350
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
162. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 4 5 8 1 050
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
223. Svoboda Lukáš CZE039810 C Zálesáci 1 1 1 750
Svobodová Jolana CZE059495 Nová Ves
223. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 750
Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Sport club 1930 Praha
223. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 1 1 1 750
Kalivoda Pavel CZE004748 C DC Na Středy
223. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 1 1 750
Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice
223. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 1 1 1 750
Kolínek Tomáš CZE041488 A DC Knajp Riders Letovice
223. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 750
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
223. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 1 1 750
Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
223. Patócs Martin CZE051589 C Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 750
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
223. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 1 1 1 750
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
223. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 1 1 1 750
Balej Josef CZE038406 A Trimetal
223. Buček Tomáš CZE043277 A Outsiders Vsetín 1 1 1 750
Jelínková Božena CZE039667 A Herna Bar Trávníky
223. Krejčí Jan CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 750
Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
223. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 750
Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
223. Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A 1 1 1 750
Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts
223. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 750
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
223. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 1 1 1 750
Liznová Veronika CZE032489 D DC Haluzáři Cetkovice
223. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 1 1 750
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
223. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk 1 1 1 750
Štefanová Jitka CZE015053 C Radnice team Stříbrná Skalice
223. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 1 1 1 750
Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín
223. Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec 1 1 1 750
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
223. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 1 1 1 750
Schejbalová Margarita CZE057469 C Námořníci z Paluby Dvůr Králové
223. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 1 1 1 750
Hrbáček Dominik CZE057673 B Twister Kroměříž
223. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice 1 1 1 750
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
223. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 1 750
Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B
223. Koncerová Markéta CZE041847 B Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 750
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
223. Zámorská Kateřina CZE059533 Lipník nab Bečvou 1 1 1 750
Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.7.2018 19:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.7.2018 19:30:41