Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1551-1600/1685)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1393. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Šabatka Lumír CZE049153 C
1393. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 30
Novák Aleš 1971 CZE004601 Jihlava
1393. Matuškovičová Jana CZE059394 1 1 1 30
Pružina Karel CZE059315
1393. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Vašíček Radek CZE043067 D Darts Boubín Kolín
1393. Pytrus Petr CZE052907 D Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 D Běsnící pávové Kladno
1393. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 1 1 30
Kotalová Helena CZE008621 Hradec Králové 2
1393. Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
1393. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 30
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
1393. Mazylkinová Věra CZE045682 D Piráti Podbořany 1 1 1 30
Frno Roland CZE055154 D Piráti Podbořany
1393. Saidl Zbyněk CZE055711 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Klatovská Zuzana CZE012912
1393. Pajor Jan CZE052621 C Opava 1 1 1 30
Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek
1393. Hruška Tomáš CZE056620 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
1393. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Tomášek Zbyněk CZE057008 B STS Moskovice Praha
1393. Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha 1 1 1 30
Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha
1393. Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Krasanovská Žaneta CZE012884
1393. Musílek Michael CZE056847 1 1 1 30
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
1393. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 1 1 1 30
Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000
1393. Vrtilová Petra CZE053494 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
1393. Teichner David CZE004494 C No stress Praha 1 1 1 30
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
1393. Havírová Monika CZE053877 1 1 1 30
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
1393. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín 1 1 1 30
Lasovský Tomáš CZE015174 A ŠK Brablenci Kojetín
1393. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Prokýšek Karel CZE039674 Praha
1393. Dobroucký David CZE057041 D Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Koliandrová Aneta CZE056929 D Saloon Brandýs nad Labem
1393. Havel Michal CZE045393 C Korunky Kolín 1 1 1 30
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
1393. Křemenová Tereza CZE057665 1 1 1 30
Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín
1393. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Palarec Martin CZE056975 Saloon Brandýs nad Labem
1393. Beran Miloš CZE056227 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
1393. Bláha Ladislav CZE057585 Cheb 1 1 1 30
Forejtová Iveta CZE038430 B ŠK Správná trefa z.s.
1393. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Jareš Petr CZE056663 D Rychlý hroty Praha
1393. Schmiedová Jindřiška CZE051312 D 1 1 1 30
Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
1393. Kobyláková Alena CZE006500 Praha 6 1 1 1 30
Kobylák Miloš CZE004177 C ŠK InterGast Stará promiň Praha
1393. Zoubek Václav CZE020260 ŠK OKO Plzeň 1 1 1 30
Zoubková Hlinková CZE038179 Plzeň
1393. Černá Šárka CZE052512 C Magistři Duo Most 1 1 1 30
Žídek Martin CZE052320 C Magistři Duo Most
1393. Větrovská Petra CZE035323 Černovice 1 1 1 30
Šorna Pavel CZE050587 Černovice
1393. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Dobroucký David CZE057041 D Saloon Brandýs nad Labem
1393. Matějková Michaela CZE056251 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Pecka Jiří CZE056586
1393. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 1 1 1 30
Henková Martina CZE045170 C ŠK Správná trefa z.s.
1393. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 30
Kindl Jakub CZE061585 Přeštice O
1393. Seidelová Natálie CZE046879 Česká Skalice 1 1 1 30
Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice
1393. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 1 1 1 30
Šlechta Eugen CZE000835 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou
1393. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
1393. Baštová Pavla CZE044839 B Piráti Louny 1 1 1 30
Jeremiáš Jiří CZE026551 B Piráti Louny
1393. Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
1393. Povejšilová Denisa CZE059210 Úpice 1 1 1 30
Laňar Petr CZE056424 C Partyzánky z Chmelnice Úpice
1393. Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Vojtěchová Markéta CZE047931
1393. Neuman Filip CZE052583 D Dolní Přím 1 1 1 30
Podzimková Zdena CZE043728 D Rebelové Dolní Přím
1393. Bernat Ludvík CZE055407 Šipkaři Budišov 1 1 1 30
Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov
1393. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 30
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
1393. Jedlička Jaroslav CZE052774 1 1 1 30
Vernerová Milena CZE040334
1393. Drahotínský Jan CZE055870 1 1 1 30
Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 20:13

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 20:13:47