Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1451-1500/1682)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1682 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1392. Kotrč Václav CZE056190 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno
1392. Zahradník Miloš CZE056931 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
1392. Šebková Ivana CZE051578 DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 1 1 30
Veselý Aleš CZE053771 D Žíznivý důchodci Praha
1392. Baštová Pavla CZE044839 B Piráti Louny 1 1 1 30
Jeremiáš Jiří CZE026551 B Piráti Louny
1392. Houška Jan CZE049523 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 30
Tomčíková Tereza CZE051082 C ŠK OKO Plzeň
1392. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Popov Tomáš CZE054499
1392. Havírová Monika CZE053877 1 1 1 30
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
1392. Pešáková Lucie CZE054462 D Řepy Hradec Králové 1 1 1 30
Mrština Vít CZE039302 D Řepy Hradec Králové
1392. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 30
Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B
1392. Malaníková Slavomíra CZE020013 Dravci Supíkovice 1 1 1 30
Maceček Milan CZE033116 B Modrý Jelen Vidnava
1392. Haladová Markéta CZE057793 DC Kecky Praha 1 1 1 30
Kouřil Martin CZE047708 C DC Kecky Praha
1392. Holoubková Petra CZE057672 1 1 1 30
Drvoštěp Martin CZE057671
1392. Hozman Stanislav CZE043320 B Sedmá rota Praha 1 1 1 30
Šobíšková Kateřina CZE046361 Krč
1392. Křemenová Tereza CZE057665 1 1 1 30
Havrilko Jakub CZE029476 Darts Boubín Kolín
1392. Pomije Miloslav CZE050752 C ŠK Klokani Nejdek 1 1 1 30
Henková Martina CZE045170 C Billiard Club Cheb
1392. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Jungmann Tomáš CZE054379
1392. Zelingr Milan CZE011634 B Fedor Sokolov 1 1 1 30
Štibraná Jana CZE048695 A DC ALEX SOKOLOV
1392. Hančar Jiří CZE026606 B DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 30
Bumberová Klára CZE055393 C Beko Frýdlant
1392. Borovcová Michaela CZE007771 Greenhorn's Praha 1 1 1 30
Bíba Miroslav CZE009228 Praha 9
1392. Dutka Marek CZE057013 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
1392. Hájková Anna CZE055740 1 1 1 30
Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha
1392. Kedlová Iva CZE056189 1 1 1 30
Sloup Vlastimil CZE047983 C Praha
1392. Knytl Ladislav CZE037685 Chlumec n/C 1 1 1 30
Kvapilová Andrea Hradec Králové
1392. Šťastný Antonín CZE057803 ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 1 1 1 30
Jebousková Barbora CZE052147 Opatov
1392. Neuman Filip CZE052583 D Rebelové Dolní Přím 1 1 1 30
Podzimková Zdena CZE043728 D Rebelové Dolní Přím
1392. Mazylkinová Věra CZE045682 D Piráti Podbořany 1 1 1 30
Frno Roland CZE055154 D Piráti Podbořany
1392. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy 1 1 1 30
Fridrich Michal CZE047807 C Liga Vyjímečných Svitavy
1392. Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany 1 1 1 30
Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly
1392. Brodská Jitka CZE047822 C Lucky Darts Jičín 1 1 1 30
Brodský David CZE051784 Libáň
1392. Sýkorová Jana CZE057425 1 1 1 30
Knotek Tomáš CZE009967 Praha 10
1392. Šourková Veronika CZE055592 Liberec 1 1 1 30
Kozák Lubor 1980 CZE026077 B DEXTEROUS Krásný Les
1392. Havírová Monika CZE053877 1 1 1 30
Gregovský Tomáš CZE010613 C Horní Rozptyly Praha
1392. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 30
Možíš Vojtěch CZE050672 D Velké Svatoňovice
1392. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
1392. Pilátová Kristýna CZE056220 Kocouři vod kocoura Kozly 1 1 1 30
Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha
1392. Hloušková Olga CZE057335 Praha 1 1 1 30
Balog Petr CZE045250
1392. Švejda Roman CZE045550 D 1. DC Chlumecká Praha 1 1 1 30
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
1392. Křemenová Tereza CZE057665 1 1 1 30
Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín
1392. Pytrus Petr CZE052907 Běsnící pávové Kladno 1 1 1 30
Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno
1392. Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Domený Vlastimil CZE001718 STS Moskovice Praha
1392. Matuškovičová Jana CZE059394 1 1 1 30
Pružina Karel CZE059315
1392. Huňarová Klaudie CZE039551 Dart's Warriors Praha 1 1 1 30
Štemberk Karel CZE026476 C ŠK Drak Praha
1392. Koudelová Marie CZE052166 Náchod 1 1 1 30
Vondráček Aleš CZE044615 B DC Prima Česká Skalice
1392. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 1 1 1 30
Svoboda Miroslav CZE001548 A BRILLIANT DARTS Praha
1392. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 30
Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov
1392. Cenpírek Martin CZE059218 1 1 1 30
Mühlbergerová Lenka CZE059217
1392. Elbl Martin CZE047764 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 1 30
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
1392. Andreev Viktor CZE052554 D Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 30
Pavlová Tereza CZE051649 C
1392. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Sýkora Pavel CZE039769 Rychlý hroty Praha
1392. Kristen Radek CZE058656 Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 30
Opletalová Petra CZE055035 Sport Bar Slovan Šternberk
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 11:12

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 11:12:55