Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1451-1500/1685)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1685 | Turnajů: 875

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1393. Přibyl Jiří CZE007160 B Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 30
Hradiská Adéla CZE052448 D Bukovina
1393. Weissmannová Ivana CZE000904 B D.C. Václavovice 1 1 1 30
Weissmann Ivo CZE000151 B D.C. Václavovice
1393. Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
Krasanovská Žaneta CZE012884
1393. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
Čáp Miloslav CZE002725 Faraon Hlinsko
1393. Unger Lukáš CZE059100 1 1 1 30
Ungerová Kristýna CZE058822 Vyzobané slunečnice Praha
1393. Švarc Milan CZE008766 Praha 9 1 1 1 30
Švarcová Jana CZE008894 Praha 9
1393. Andrlová Lucie CZE057687 1 1 1 30
Vávra Antonín CZE050656
1393. Saidl Zbyněk CZE055711 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 30
Satýnková Michaela CZE054119
1393. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 1 1 30
Šatra Petr CZE041806 B Profi Tytan Písty
1393. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 30
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
1393. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 1 1 30
Kotalová Helena CZE008621 Hradec Králové 2
1393. Künzl Zdeněk CZE048607 D DC Havrani 1 1 1 30
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
1393. Seidelová Natálie CZE046879 Česká Skalice 1 1 1 30
Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice
1393. Strychová Karolína CZE054060 C ŠK Mistři vrhu Nepomuk 1 1 1 30
Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
1393. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 1 1 1 30
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
1393. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 1 1 1 30
Matuškovič Milan CZE052399 D Darts Boubín Kolín
1393. Vokálová Lucie CZE056788 1 1 1 30
Jelínek Petr CZE052049 C Darts Boubín Kolín
1393. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Tomášek Zbyněk CZE057008 B STS Moskovice Praha
1393. Dvořáková Šárka 1989 CZE057990 ŠK AJETO Praha 1 1 1 30
Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň
1393. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 1 1 30
Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice
1393. Vendiš Michal CZE052742 1 1 1 30
Vančurová Michaela CZE046214 B Amatéři Písnice
1393. Knytl Ladislav CZE037685 Chlumec n/C 1 1 1 30
Kvapilová Andrea Hradec Králové
1393. Veleba Květoslav CZE050986 D Formani Duchcov 1 1 1 30
Svobodová Jaroslava CZE050985 D Formani Duchcov
1393. Krajčík Ivan CZE056560 Liberec 1 1 1 30
Šourková Veronika CZE055592 C Liberec
1393. Michalková Irena CZE059090 1 1 1 30
Štilec Jiří CZE056159 D Darts Boubín Kolín
1393. Veselka Tomáš CZE001263 D ŠK Black Sheep Hradec králové 1 1 1 30
Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
1393. Havel Jaroslav CZE043321 B Praha 4 1 1 1 30
Novotná Hana CZE013337 B No stress Praha
1393. Raub Ladislav CZE052912 1 1 1 30
Horová Helena CZE052910
1393. Kindl Vlastimil CZE056164 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 30
Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
1393. Matuškovičová Jana CZE059394 1 1 1 30
Pružina Karel CZE059315
1393. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 30
Blechta Petr CZE026845 D 1. DC Chlumecká Praha
1393. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 30
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
1393. Dobroucký David CZE057041 D Saloon Brandýs nad Labem 1 1 1 30
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
1393. Gálová Adéla CZE042567 B Avengers Praha 1 1 1 30
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
1393. Borecký Petr CZE057012 D Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
1393. Jurkovičová Lucie CZE046430 C Piráti Podbořany 1 1 1 30
Novák Rastislav CZE043301 B Piráti Podbořany
1393. Chabr Jiří CZE055115 D Zdechliny Zdechovice 1 1 1 30
Formánková Jana CZE055114 D Zdechliny Zdechovice
1393. Jakubec Jiří CZE052976 B Munroof Brušperk 1 1 1 30
Poláková Dominika CZE053213 B Munroof Brušperk
1393. Stojovski Josef CZE055777 1 1 1 30
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
1393. Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4 1 1 1 30
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
1393. Rezek Jan CZE002615 B Bocman club Praha 1 1 1 30
Píchová Dita CZE005734 B Bocman club Praha
1393. Frühaufová Kateřina CZE058623 1 1 1 30
Šámal David CZE052272 D Ovčáry
1393. Koyšová Klára CZE041289 B Praha 9 1 1 1 30
Vydra Petr CZE053884
1393. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 30
Polomová Veronika CZE037440 A Fedor Sokolov
1393. Stolař Lukáš CZE015083 C Jižani z 213 Praha 1 1 1 30
Vokálová Jitka CZE011596 D Žíznivý důchodci Praha
1393. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 30
Režný František CZE020421 Brno
1393. Malina Jakub CZE040476 C Black Diamonds Praha 1 1 1 30
Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha
1393. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 30
Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B
1393. Keska Jana CZE059091 1 1 1 30
Sýkora Martin CZE043058
1393. Borecký Petr CZE057012 D Baba Jaga Praha 1 1 1 30
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 03:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 03:16:01