Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/1680)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1680 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
50. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 2 900
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
53. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 1 1 1 3 3 2 880
Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov
54. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 3 3 2 750
Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
54. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 1 2 3 3 2 750
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
56. Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 2 650
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
56. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 2 650
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
58. Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha 2 2 2 2 600
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
58. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 2 2 2 2 600
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
58. Svoboda Filip CZE036684 B Baracudy Olomouc 2 2 2 2 600
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
61. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 1 1 4 6 6 2 570
Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice
62. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 2 550
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
62. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 1 1 2 550
Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
62. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 4 5 9 2 550
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
62. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 1 1 2 550
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
66. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 4 7 10 2 540
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
67. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 2 500
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
67. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 1 1 1 2 500
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
67. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 2 500
Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
70. Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr 1 1 2 2 2 450
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
71. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 7 20 2 440
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
72. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 3 1 4 4 2 330
Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín
73. Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 3 3 2 300
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
74. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 1 1 2 2 2 250
Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
74. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 2 2 2 250
Koháková Ivana CZE027892 B Praha
76. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 1 4 5 5 2 240
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
77. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava 2 2 2 2 200
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
77. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 2 2 2 2 200
Cerhák Erik CZE046266 A DC Mustang Brno B Němčice
79. Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec 1 2 3 3 2 150
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
80. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 2 3 5 5 1 950
Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
80. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 1 1 1 950
Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
80. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 1 950
Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
80. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 950
Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
84. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 4 5 14 1 940
Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice
85. Bílková Iveta CZE040582 C Pohodáři Praha 1 4 5 17 1 920
Šabata Pavel CZE040300 C Pohodáři Praha
86. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 3 3 3 1 900
Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín
86. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 3 3 3 1 900
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
88. Krejčí Michaela CZE052159 ŠK Těmice 1 1 2 2 1 850
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
89. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy 2 2 2 1 800
Kodytek Zdeněk CZE053547 B Aces Svitavy
89. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 1 800
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
91. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 1 2 2 1 770
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
92. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 1 2 2 1 750
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
93. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 2 4 4 1 730
Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
94. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 1 700
Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
94. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 1 700
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
94. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 700
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
94. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 1 700
Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň
94. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 700
Turoňová Michaela CZE036341 B Kohouti Těšetice
94. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 1 700
Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
94. Pivarč Luboš CZE000075 Bratislava 1 1 1 1 700
Knapová Anita CZE043999 Bernolakovo
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 11:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 11:41:30