Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1679)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MIXY 2017

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1679 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 10 250
Benešová Marika CZE006162 Chropyně
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 9 450
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
3. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 3 4 4 9 050
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
4. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 8 990
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 8 850
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
6. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 8 250
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
7. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 3 1 5 5 8 180
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
8. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 1 2 3 3 7 750
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
8. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 2 3 3 7 750
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
10. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 38 7 170
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
11. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 7 050
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
12. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 3 4 4 6 850
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
13. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 2 6 6 6 470
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
14. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 6 450
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 4 5 850
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
15. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 5 850
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 5 650
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 3 4 4 5 650
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
19. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 3 3 5 350
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
20. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 3 4 4 5 250
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
21. Pospíšilová Radka CZE006779 A Black schody Sadská 1 2 3 3 5 150
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
22. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 3 4 8 70 5 050
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
23. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 2 2 5 000
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
24. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 3 3 6 6 4 770
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
25. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 3 4 8 50 4 710
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
26. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 2 3 3 4 550
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
27. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 4 6 34 4 430
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
28. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 4 7 7 4 210
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
29. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 2 2 5 5 4 010
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
30. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 3 1 5 5 3 980
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
31. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany 1 2 4 7 7 3 950
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
32. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 8 14 3 930
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
32. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 1 3 4 8 8 3 930
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
34. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 3 850
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
34. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 3 850
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
34. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 3 850
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
34. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 3 850
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
38. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 2 3 800
Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
39. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 4 7 12 3 780
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
40. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 1 1 3 5 5 3 720
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
41. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 2 4 7 8 3 510
Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
42. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 3 3 3 500
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
43. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 3 4 4 3 450
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
43. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 3 450
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
45. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava 1 1 2 2 3 250
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
45. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 3 4 4 3 250
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
47. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 3 3 3 100
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
48. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 3 000
Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha
49. Hrbáček Michal CZE057193 Twister Kroměříž 1 2 3 3 2 950
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
50. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 2 900
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 10:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 10:08:54