Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovské tituly UŠO (od roku 2004) - dv. mužů, žen a mixů

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 42 | Turnajů: 39

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bruská Iveta CZE002191 A DEXTEROUS Krásný Les 6 6 6 6
2. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 5 5 5 5
2. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 5 5 5 5
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 5 5 5 5
5. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 4 4 4 4
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
5. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
8. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 3 3 3 3
8. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 3 3 3 3
10. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 2 2 2
10. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 2 2 2
10. Kapucián Martin CZE000048 Týniště nad Orlicí 2 2 2 2
10. Štěpánová Zuzana CZE000049 Vlk Vodňany 2 2 2 2
10. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 2
10. Navrátil Miloslav CZE000103 ŠK Maséři 2 2 2 2
16. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1
16. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 1 1 1
16. Fukalová Marcela CZE000460 A BF Mia V. Ostrava 1 1 1 1
16. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 1 1 1 1
16. Schneider Petr CZE006860 B DC Simpsons Ostrava 1 1 1 1
16. Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice 1 1 1 1
16. Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
16. Nykodemová Petra CZE029355 A Akademie DC Praha 1 1 1 1
16. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Holická-Antonová Martina CZE000652 B Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 1
16. Bali Ondřej CZE000454 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1
16. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři 1 1 1 1
16. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 1 1 1
16. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 1
16. Miklas David CZE000032 Strakonice 1 1 1 1
16. Kristin Luděk CZE000128 A Kostelníci Staré Hodějovice 1 1 1 1
16. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 1 1 1
16. Turinský Petr CZE000050 C Chazep a.s. Č. Budějovice 1 1 1 1
16. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1
16. Pospíšil Pavel CZE009539 A 40+ Trutnov 1 1 1 1
16. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 1
16. Kačenová Alžběta CZE020831 A ŠK Panapr Praha 1 1 1 1
16. Kocourek Aleš CZE000038 A Beroun 1 1 1 1
16. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1
16. Staníková Edita CZE002952 Ostrava 1 1 1 1
16. Touš Petr CZE000061 TVT Písek 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 20:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 20:45:21