Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/10019)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 10019 | Turnajů: 10789

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 4 10 18 18 25 060
2. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 3 4 11 19 32 24 960
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 11 19 109 23 930
4. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 3 4 11 19 22 23 665
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 11 19 39 23 595
6. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 3 4 11 19 47 22 280
7. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 11 19 71 21 680
8. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 3 4 11 19 112 20 760
9. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 1 3 4 11 19 44 20 360
10. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 3 4 11 19 45 19 980
11. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 3 4 11 19 79 19 760
12. Humpula František 1994 CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 2 4 11 18 21 19 560
13. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 3 4 11 19 55 19 420
14. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 1 3 4 11 19 46 18 860
15. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 1 3 4 11 19 44 18 840
16. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 3 4 7 15 16 18 320
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 3 4 11 19 24 17 635
18. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 11 19 56 17 220
19. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 11 19 40 17 060
20. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 1 2 4 11 18 46 16 860
21. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 3 4 11 19 35 16 660
22. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 1 3 4 11 19 66 16 460
23. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 3 4 11 19 84 16 220
24. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 11 19 36 15 440
25. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 1 3 4 11 19 58 15 380
26. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 1 3 2 6 6 15 175
27. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 1 3 4 11 19 121 15 040
28. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 3 4 5 13 13 14 855
29. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 2 10 10 14 595
30. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 1 3 4 11 19 31 14 530
31. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov 1 3 4 11 19 55 14 480
32. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 3 4 11 19 41 14 440
33. Fiala Petr 1969 CZE030729 A Nikola Kraslice 1 3 4 11 19 55 14 300
34. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 1 3 4 11 19 54 14 100
35. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 1 3 3 11 18 37 13 810
36. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 1 3 4 11 19 36 13 620
37. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 1 3 4 11 19 66 13 520
38. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 2 4 11 18 52 13 420
39. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 3 4 11 19 43 13 280
39. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 2 4 11 18 55 13 280
41. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 1 3 4 6 14 16 13 215
42. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 11 19 24 13 160
43. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 1 3 4 11 19 188 12 940
44. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 1 3 4 11 19 97 12 880
45. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 2 4 11 18 50 12 715
46. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov 1 3 4 11 19 52 12 600
47. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 3 3 3 10 10 12 520
48. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 1 2 4 11 18 30 12 320
49. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 11 19 105 12 280
50. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 3 4 11 19 88 12 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2018 03:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.8.2018 03:45:20