Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9947)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 9947 | Turnajů: 11108

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 2 3 4 11 20 21 28 475
2. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 2 3 4 11 20 22 26 850
3. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 2 3 4 11 20 44 26 600
4. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 2 3 4 9 18 19 26 270
5. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 3 4 11 20 117 25 640
6. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 3 4 11 20 73 24 480
7. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 3 4 11 20 46 23 840
8. Popelka Martin 1980 CZE000373 A 40+ Trutnov 2 3 4 11 20 61 23 250
9. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 2 4 11 19 46 22 950
10. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 3 4 11 20 92 22 730
11. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 3 4 11 20 102 22 690
12. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 2 3 4 11 20 45 22 670
13. Humpula František 1994 CZE040919 A Gerlich Fulnek 2 2 3 11 18 20 22 580
14. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 3 4 11 20 48 22 310
15. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 3 4 11 20 39 22 045
16. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 3 4 11 20 38 21 525
17. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 2 3 4 11 20 84 21 450
18. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 2 3 4 11 20 47 21 030
19. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 3 4 11 19 46 19 020
20. Brejcha Jiří 1983 CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 3 4 11 20 45 18 530
21. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 2 2 3 11 18 39 18 320
22. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 3 4 11 20 35 18 270
22. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 3 4 11 20 41 18 270
24. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 2 3 4 5 14 15 18 095
25. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 2 3 4 11 20 38 18 010
26. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 2 3 2 11 18 25 17 465
27. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 2 3 4 4 13 14 17 285
28. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 3 4 11 20 59 17 030
29. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov 2 2 2 6 6 16 900
30. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 2 3 4 11 20 108 16 590
31. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 2 3 4 11 20 56 16 445
32. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 2 3 4 11 20 66 16 390
33. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim 2 3 4 10 19 27 16 095
34. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 3 4 11 20 37 16 050
35. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov 2 3 4 11 20 36 15 800
36. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 3 4 11 20 47 15 610
37. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV 1 3 4 11 19 28 15 460
38. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 2 3 4 11 20 32 14 970
39. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 2 3 4 11 20 56 14 890
40. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 2 3 4 11 20 47 14 570
41. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 2 3 4 11 20 49 14 350
42. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina 2 3 4 9 18 19 14 340
43. Sedláček Karel 1979 CZE000119 A 40+ Trutnov 2 2 2 6 6 14 330
43. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 2 2 2 11 17 19 14 330
45. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 2 3 4 10 19 21 14 270
46. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín 2 3 4 11 20 45 14 260
47. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 2 3 4 11 20 36 14 000
48. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 2 3 4 11 20 103 13 950
49. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 2 3 4 11 20 26 13 830
50. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 2 3 4 11 20 92 13 690
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 07:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 07:24:24