Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/491)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 491 | Turnajů: 239

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 3 4 8 8 14 550
Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
2. Nykodemová Petra CZE029355 A Akademie DC Praha 1 3 4 4 12 13 13 230
Kačenová Alžběta CZE020831 A ŠK Panapr Praha
3. Bruská Iveta CZE002191 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 8 9 12 650
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
4. Jurtíková Marcela CZE015147 A Twister Kroměříž 1 3 4 8 9 11 050
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
5. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 1 3 4 8 9 10 850
Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
6. Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha 1 3 3 7 7 10 600
Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
7. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 16 9 930
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
8. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 3 4 8 8 8 650
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
9. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 1 3 4 8 11 8 150
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
10. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 7 8 7 050
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
11. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 21 6 950
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
12. Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha 1 2 4 2 9 10 6 890
Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
13. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 1 2 4 7 8 6 750
Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
14. Roubínková Hana CZE000243 A Black Panthers Vsetín 2 4 6 6 6 500
Kaňovská Jana CZE000107 A Black Panthers Vsetín
15. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 4 12 13 6 470
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
16. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 1 5 5 6 300
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 2 4 7 8 6 150
Nováková Jana CZE000544 Nemo Sviny
18. Nováková Martina CZE045961 C 1 3 3 7 7 5 800
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
19. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 2 4 7 8 5 350
Chmelíková Hana CZE032935 A Jaroměř
20. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 4 5 6 5 200
Kvasničková Petra CZE007999 A Beluša
21. Klašková Sandra CZE025715 C Praha 8 3 3 6 6 4 450
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
22. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 1 3 4 4 4 300
Skořepová Eva CZE014253 A Rally bar Vrchlabí
23. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 1 3 1 1 6 6 4 170
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
24. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 2 2 5 5 4 150
Nečasová Veronika CZE038755 D Grácie Brno
25. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 3 950
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
26. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 1 4 4 9 20 3 520
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
27. Kaňovská Jana CZE000107 A Black Panthers Vsetín 1 1 2 2 3 450
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
28. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 4 4 10 52 3 360
Zdvíhalová Michaela CZE023043
29. Hrubá Kateřina CZE000063 A No Men Prostějov 1 4 5 5 3 100
Mičková Monika CZE022874 A No Men Prostějov
30. Rokošová Petra CZE032513 C Snipers Selský dvůr Ludgeřovice 1 4 4 9 10 3 080
Fukalová Marcela CZE000460 A BF Mia V. Ostrava
31. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 2 4 6 6 2 900
Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov
32. Businská Lenka CZE041348 B DC RENO M.LÁZNĚ 1 3 4 4 2 850
Andresíková Michala CZE033323 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ
32. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 4 3 7 8 2 850
Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha
34. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 1 3 4 4 2 750
Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec
35. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 3 3 3 2 650
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
36. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 1 1 2 500
Chvístková Kateřina CZE017680 A Bulls Hošťálková
37. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 4 4 5 2 400
Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec
38. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 1 2 4 4 2 350
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
39. Soukupová Veronika CZE037559 B ŠK Argentum Těchlovice 1 2 3 3 2 300
Kohoutová Tereza CZE041765 D DC Kameňák Plzeň
39. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 3 2 300
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
41. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 2 1 3 3 2 250
Valková Dana CZE008794 D Sporťáci s.r.o. Jirkov
41. Spurná Vlasta CZE001052 A Legend A. Olomouc 2 3 5 6 2 250
Jořenková Lenka CZE043413 D Legend A. Olomouc
41. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 2 2 2 250
Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
44. Vintrová Kateřina CZE030047 B Luleč 1 1 2 2 2 150
Otrubová Eva CZE029649 A Luleč
45. Patakiová Milena CZE000102 C Milli a její tygři ČB 4 4 5 2 100
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
45. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 4 5 2 100
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
45. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 4 2 6 6 2 100
Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha
48. Soukupová Jindra CZE026952 A ŠK Argentum Těchlovice 3 3 3 2 050
Kohoutová Miroslava CZE006229 D DC Kameňák Plzeň
48. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 3 4 7 11 2 050
Karlecová Jana CZE039950 C Dřevěnka Broumov
50. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 4 5 7 2 000
Hospodářská Jana CZE042277 A Jen tak Libín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:04:48