Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 94 | Turnajů: 219

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 11 15 30 6 060
2. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 2 11 14 62 5 900
3. Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice 1 1 2 4 4 5 050
4. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 30 3 840
5. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 2 3 3 2 350
6. Uldrich Josef CZE044501 D Václavák Černčice 1 2 1 4 4 2 190
7. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 2 11 13 39 1 990
8. Volf Matěj CZE053358 Lety 2 10 12 12 1 980
9. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 1 11 12 34 1 840
10. Ladman Matyáš CZE053364 Lety 2 10 12 13 1 800
11. Vondrák Vojtěch CZE055205 2 2 3 1 500
12. Fára Matěj CZE053360 Lety 1 10 11 11 1 450
12. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 1 3 3 1 450
14. Nový Nikolas CZE053353 1 2 1 4 4 1 430
15. Riegert Tomáš CZE053354 Praha 1 1 4 6 6 1 390
16. Martynjuk Roman CZE053818 Anenská Studánka 1 5 6 6 1 340
17. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 1 300
18. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 2 10 12 13 1 280
19. Lukš Dominik CZE053888 Habří 2 11 13 22 1 150
20. Fára Filip CZE053357 Lety 1 10 11 11 1 110
21. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 11 11 58 1 070
22. Málek Petr CZE054630 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 1 050
23. Vlk Martin CZE055860 1 1 1 850
24. Bystroň Ondřej CZE055928 Kozojedy 1 1 1 750
24. Mareš Miroslav CZE055927 Skuteč 1 1 1 750
26. Kozák Michal CZE055865 1 1 1 650
27. Krejčík Patrik CZE047288 Praha 8 - Palmovka 1 2 3 3 630
28. Stiburek Boris CZE054470 Žichlínek 1 2 3 3 610
29. Kučera Roman CZE050402 Zlatá Koruna 11 11 21 590
30. Hofman Richard CZE052346 Zlatá Koruna 11 11 19 550
31. Štiller Filip CZE050493 Úpice 1 1 2 2 480
32. Brodský David CZE051784 Libáň 1 6 7 7 470
33. Mňačko Matyáš CZE055862 1 1 1 450
33. Ždimera Marek CZE055785 Dušejov 1 1 1 450
33. Pech Libor CZE049496 Dušejov 1 1 1 450
36. Ljubečko Lukáš CZE049650 Úpice 1 1 2 2 440
36. Doležal Jan CZE052761 10 10 10 440
38. Ljubečko Tomáš CZE047714 Úpice 1 1 2 2 380
38. Mlejnek Daniel CZE043970 Jičín 1 1 2 2 380
40. Hrubčík Martin CZE053549 Luková 6 6 6 360
41. Konopáč Jaroslav CZE053987 Svitavy 1 1 1 350
41. Neckař Roman CZE055787 Dudín 1 1 1 350
41. Staněk Dominik CZE055863 1 1 1 350
41. Homola Radim CZE055789 Jihlava 1 1 1 350
45. Štefl Daniel CZE050288 Trutnov 1 1 2 2 280
45. Křížek Tomáš CZE053835 6 6 6 280
47. Skupa František CZE055624 Frymburk 7 7 7 270
47. Štěpán Roman CZE053222 Březnice 5 5 5 270
47. Rom Filip CZE054590 D Teplice 7 7 7 270
50. Neckař Pavel CZE055788 Dudín 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:52:45