Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/80)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 80 | Turnajů: 345

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 2 11 15 35 5 760
2. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 1 1 11 14 26 4 430
3. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 1 2 7 11 14 4 080
4. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 1 2 4 7 10 2 970
5. Andrasová Veronika CZE045234 Praha 1 1 1 4 7 8 2 920
6. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 2 11 14 17 2 100
7. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 2 11 13 15 2 030
8. Nováková Monika CZE050684 A U Ajšíra Studnice 1 9 10 10 1 440
9. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 2 11 13 27 1 390
10. Lejsková Adéla CZE042702 Trutnov 1 1 5 7 7 1 270
11. Kadrmasová Pavla CZE053610 Němčice 11 11 23 1 070
12. Poláková Dominika CZE053213 C Munroof Brušperk 11 11 79 1 030
13. Nováková Tereza CZE049853 ŠK Plzeňka Praha 11 11 32 990
14. Adámková Vanda CZE054583 D DC Humbuck Kostelec nad Labem 1 11 12 17 980
15. Křístková Denisa CZE052833 C Classic Park Ostrava 11 11 40 970
16. Blikarová Kristýna CZE052864 Bačetín 11 11 22 890
17. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 11 11 67 810
18. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 3 4 4 580
19. Šálová Michaela CZE054408 Brno 11 11 23 570
20. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 1 1 1 550
21. Navrátilová Lucie CZE053473 C Mistři netrénujou B 11 11 11 530
21. Sýkorová Barbora CZE055218 Brušperk 11 11 15 530
23. Kořínková Veronika CZE054448 Hradec Králové 11 11 11 490
24. Neužilová jana CZE053346 9 9 9 450
25. Hebertová Linda CZE052819 D Sázava 10 10 10 440
26. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 9 9 9 390
27. Pánková Nikola CZE044666 D Ostrý hroty Hradec Králové 1 1 2 2 380
28. Labajová Veronika CZE052587 C Experti z Paragrafu Vsetín 6 6 6 360
28. Leváková Klára CZE054066 D ŠK Star arena Holýšov 8 8 8 360
30. Ždimerová Simona CZE049495 Dušejov 1 1 1 350
30. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 1 1 1 350
30. Etzerová Natálie CZE053993 Svitavy 1 1 1 350
33. Kolečková Monika CZE051890 Brno 7 7 7 330
34. Horňáčková Kateřina CZE052282 C Herna Bar Trávníky 4 4 4 300
35. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 4 4 4 280
36. Schmidtová Klára CZE053788 Jihlava 6 6 6 260
37. Vokounová Martina CZE055374 Charvatce 7 7 7 250
37. Břeňová Veronika CZE055797 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
39. Novotná Lenka CZE054265 4 4 4 240
40. Štěpánová Eliška CZE045444 Hradec Králové 5 5 5 230
40. Vašíčková Tereza CZE054501 C Chornice 7 7 7 230
42. Paterová Lucie CZE037289 D DC Prima Česká Skalice 4 4 4 200
42. Fialová Tereza CZE048439 C DC J.P.M. Ryvalové Cheb 4 4 4 200
44. Pižlová Tereza CZE053158 Hradec Králové 4 4 4 180
45. Fecková Michaela CZE052748 3 3 3 170
45. Bidlová Klára CZE052360 Shadow Darts Pardubice 3 3 3 170
47. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 2 2 160
48. Chmelová Jaroslava CZE058816 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 3 3 150
49. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 2 2 2 140
49. Mate Simona CZE050521 Praha 3 4 4 4 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:32:35