Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/119)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 482

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 2 11 15 19 7 880
2. Jirků Vojtěch CZE045313 A Piráti GOBI Hradec Králové 1 1 2 11 15 47 7 020
3. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 1 2 11 14 160 6 360
4. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most 1 1 2 11 15 41 4 380
5. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 1 2 11 14 47 3 420
6. Kocourek Jakub CZE050660 D DC Lišáci Brno 1 11 12 73 3 380
7. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 2 6 10 11 3 210
8. Hotový Miroslav CZE039380 D Václavák Černčice 1 2 11 14 17 3 190
9. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 1 2 8 11 15 2 870
10. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov 1 7 8 8 2 860
11. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 1 1 11 13 111 2 700
12. Petrovický Zdeněk CZE053001 Nový Bydžov 1 2 6 9 12 2 690
13. Pidima Petr CZE042013 A Darda Radim 1 1 11 13 23 2 640
14. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 1 11 12 73 2 340
15. Dostálek Stanislav CZE050157 1 2 11 14 38 2 210
16. Hospodka Jakub CZE050492 Hagafa Oáza Pilníkov 1 2 8 11 14 2 090
17. Kunert Daniel CZE052470 D ŠK.Op-Ko.VČ Opatov 11 11 55 1 930
18. Lepša Václav CZE050554 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 11 13 28 1 710
19. Vaněk Petr CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 2 3 5 5 1 650
20. Vrabec Lukáš CZE052894 Chvalkovice 1 2 8 11 13 1 620
21. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 3 4 4 1 520
22. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka B 11 11 57 1 130
23. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 11 11 12 1 110
24. Kubelka Dominik CZE053624 Česká Lípa 11 11 26 1 050
25. Bartoň Ondřej CZE052402 Nová Ves 1 6 7 7 1 010
26. Srp Rudolf CZE051060 D Šipkový klub Velká Černoc 11 11 15 990
27. Fuciman Dominik CZE052349 Zlatá Koruna 11 11 19 950
27. Šmrha Jan CZE054245 D ŠK OKO Plzeň 11 11 22 950
29. Holeček Josef CZE054443 D d´Arts Obědovice 11 11 27 930
30. Bujok Dan CZE046440 B Sport bar Mond Třinec 1 1 2 2 840
31. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 6 7 7 820
32. Hais Petr CZE053352 1 1 1 3 3 800
33. Heinzl Tomáš CZE023308 C Nic moc! Hluboká u Borovan A 11 11 11 790
34. Krejčí Martin CZE055929 Kozojedy 1 1 1 750
34. Jiroušek Tomáš CZE044819 B Prevíti Praha 1 3 4 4 750
36. Vlček Ladislav CZE043764 B Tigers Lenešice 1 1 1 650
36. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 1 1 1 650
36. Heřmanský Jiří CZE051766 C Shadow Darts Pardubice 11 11 23 650
39. Mikl Dominik CZE054112 Němčice 11 11 14 610
40. Brudna Vít CZE052076 Ohnič 11 11 14 590
41. Wolf Rostislav CZE054502 B Buldoci Moravská Třebová 11 11 12 550
42. Šebek Jan CZE053139 DC Humbuck Kostelec nad Labem 10 10 10 520
43. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 11 11 16 510
44. Dohnal Dominik CZE054723 C Michelindart Havířov 8 8 8 460
45. Gönnerth Lukáš CZE048621 Jablonec nad Nisou 9 9 9 450
45. Zakucia Eduard CZE053498 1 1 1 450
47. Varga Daniel CZE052464 1 1 2 2 400
48. Šplíchal Václav CZE050638 1 1 1 350
49. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 6 6 6 340
50. Ďuráč Karel CZE046123 C Hadi z Ostrova Dašice 7 7 7 330
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:08:48