Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1777)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1777 | Turnajů: 832

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 11 950
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
2. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 10 650
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
3. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 3 4 4 10 250
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 10 150
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
5. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 3 1 5 5 9 400
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
6. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 3 4 4 8 350
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
7. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 3 4 4 8 250
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
8. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 3 4 8 8 8 130
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
9. Blažková Jarmila 1978 CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 3 1 5 5 7 900
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 7 550
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
10. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 3 4 4 7 550
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři
12. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 3 3 6 6 7 150
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
13. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 1 3 4 4 6 950
Rajmanová Marcela CZE032807 A Bažina 4077 Praha
14. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 1 3 2 6 6 6 910
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
15. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 2 1 4 4 6 860
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
16. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 6 550
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 39 6 270
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
18. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 1 3 4 4 6 050
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
19. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 3 2 6 6 5 570
Skupin Martin CZE034344 A Banáni ze staďáku Sadská
20. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 4 5 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
20. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 2 2 5 550
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
20. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 2 3 3 5 550
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
23. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 3 3 7 7 5 360
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
24. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 1 3 4 8 11 5 110
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
25. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 3 2 6 6 4 890
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
26. Pospíšilová Radka CZE006779 A Black schody Sadská 1 1 2 2 4 750
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
26. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 4 4 4 750
Prokeš Petr CZE029988 A Formanský Dravci Jihlava
26. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 4 750
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
26. Grande Jan CZE041566 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 4 4 750
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
30. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 4 650
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
31. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 3 4 4 4 550
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
32. Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr 1 3 4 4 4 150
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
33. Stuchlíková Nikola CZE050744 B Sportdarts Ostrava 1 3 4 4 3 950
Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
34. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 1 2 3 3 3 850
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
34. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 3 4 4 3 850
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
36. Štefaňák Milan SVK010117 2 2 2 3 800
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
37. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 1 1 3 750
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
38. Hraničková Alice CZE048082 C Modré růže Trutnov 1 3 3 7 7 3 700
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
39. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 1 2 2 3 450
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
40. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 3 4 4 3 350
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři
40. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 3 4 4 3 350
Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B
42. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 2 2 5 5 3 310
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
43. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 3 7 7 3 260
Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
44. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 3 250
Chmelíková Hana CZE032935 A Jaroměř
45. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 3 000
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
46. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 2 4 7 16 2 950
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
47. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 2 850
Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov
48. Nováková Monika CZE050684 A U Ajšíra Studnice 1 3 1 5 5 2 720
Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice
49. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 1 3 2 6 6 2 710
Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín
50. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 2 3 6 6 2 700
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:30:17