Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4496)
  Náhled Tisk Nahoru
2016 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 4496 | Turnajů: 1019

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel 1973 CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 4 8 8 17 450
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 3 4 1 9 9 16 140
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 12 17 15 130
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
4. Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři 1 3 4 1 9 12 14 700
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
5. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 3 4 2 10 11 13 850
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
6. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 1 3 4 4 12 19 12 610
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
7. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 8 11 12 250
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
8. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 2 10 11 12 110
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
9. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 8 10 11 650
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
10. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 3 4 8 8 11 550
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
11. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 8 9 10 850
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 4 12 26 10 730
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 4 12 16 10 710
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
14. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 1 1 4 6 6 10 650
Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
15. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 1 2 4 1 8 10 10 460
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
16. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 3 4 4 9 950
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 1 3 1 6 6 9 830
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
18. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 7 9 750
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
19. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 3 4 7 8 9 700
Schieferdecker Václav 1991 CZE000255 A Ložisková mafie Pšov
20. Fišara Vladimír CZE001724 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 3 4 8 9 9 150
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
20. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 1 3 4 8 9 9 150
Skupin Martin CZE034344 A Banáni ze staďáku Sadská
20. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 2 4 7 8 9 150
Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
20. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov 1 3 4 8 9 9 150
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
24. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 3 2 6 6 8 850
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
25. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice 1 3 4 8 8 8 750
Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
26. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 1 3 4 1 9 10 8 420
Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
27. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 4 12 16 8 150
Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
27. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 3 4 8 11 8 150
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
29. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 4 4 11 15 7 760
Veselý Roman 1972 CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
30. Páša Jiří CZE013417 B Pohodáři Praha 1 3 4 4 12 20 7 250
Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Praha 5
31. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři 1 2 2 1 6 6 7 220
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
32. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 1 3 4 8 9 7 150
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
33. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl 1 2 3 3 7 050
Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
34. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 1 3 4 3 11 12 6 760
Šírek Michal CZE033265 A U Ajšíra Studnice
35. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 3 4 4 6 750
Flégl Daniel CZE000772 A Truhles Hradec Králové
36. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov 1 3 3 7 7 6 700
Fürst Václav 1989 CZE005826 A Darts Club Holoubkov
37. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 1 1 4 4 10 44 6 630
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
38. Prokeš Petr CZE029988 A Formanský Dravci Jihlava 1 3 3 4 11 12 6 340
Benda Lukáš 1992 CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
39. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N. 1 4 2 7 8 6 330
Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
40. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 4 3 9 10 6 290
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
41. Račický Josef CZE000340 A STS Bulldogs Hodonín 2 4 6 6 5 700
Procházka Michal 1977 CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
42. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 19 5 520
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
43. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 4 1 6 7 5 470
Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc
44. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 2 4 1 7 8 5 450
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
45. Grande Jan CZE041566 A DEXTEROUS Krásný Les 3 2 5 5 5 400
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
46. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři 1 3 2 6 6 5 350
Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
47. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 2 4 6 6 5 200
Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň
48. Salfický Marek CZE034659 A Formani Duchcov 2 2 1 5 5 5 150
Bělina Petr CZE000376 A Formani Duchcov
49. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 4 4 9 11 5 060
Loučím René CZE038671 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
50. Švec Ondřej CZE034442 C Praha 8 1 1 4 4 10 55 5 030
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:05

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:05:46