Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 195

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pánková Nikola CZE044666 Ostrý hroty Hradec Králové 1 2 11 14 38 4 120
2. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 2 11 14 72 3 700
3. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 2 11 14 24 3 260
4. Bůžková Denisa CZE036375 Votečkovi Hradec Králové 1 1 2 2 6 7 2 610
5. Lejsková Adéla CZE042702 Trutnov 1 2 6 9 11 1 850
6. Kochová Anna CZE033721 Pardubice 1 2 3 6 8 1 620
7. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 1 11 12 21 1 590
8. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 11 11 45 1 530
9. Marková Iveta CZE043746 B Notorklub Sopotnice 1 11 12 54 1 420
10. Bradáčová Alena CZE044822 Praha 1 1 2 4 4 1 370
11. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 2 2 3 1 200
12. Oborníková Iveta CZE045927 Jičín 2 1 3 4 1 090
13. Křečková Kristýna CZE045409 Slavošovice 1 11 12 12 880
14. Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby 11 11 77 850
15. Zahradníčková Jana CZE048953 Praha 2 1 3 5 750
16. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 2 2 2 700
17. Ferková Tereza CZE047067 11 11 46 670
18. Kissová Alena CZE046721 Rebels Dolany 11 11 16 630
19. Smolková Monika CZE045346 Otnice 11 11 17 550
20. Buchtová Eliška CZE045522 Adamov 9 9 9 370
21. Minaříková Nikol CZE025611 Nikola Kraslice 7 7 7 350
22. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 6 6 6 260
23. Štěpánová Eliška CZE045444 Hradec Králové 1 1 1 250
23. Nikola Czekajská CZE032848 D Skrblíci Bítozeves 1 1 1 250
25. Vaňková Michaela CZE044284 DC Portoriko Brno 3 3 3 230
26. Vorlová Marcela CZE049542 Otnice 4 4 4 220
27. Felcmanová Sára CZE047597 Náchod 5 5 5 210
27. Sumerauerová Dominika CZE048445 MO Zlatá Koruna 5 5 5 210
29. Richterová Gabriela CZE046234 Máslojedy 4 4 4 160
30. Bohdanecká Klára CZE049420 Hradec Králové 3 3 3 110
31. Konkolová Jana CZE049361 Svitavy 2 2 2 100
32. Pletková Aneta CZE047828 Domanín 1 1 1 90
33. Chmelařová Petra CZE046292 MO Zlatá Koruna 2 2 2 80
34. Vysloužilová Simona CZE049618 Ptení 1 1 1 70
34. Hartmanová Martina CZE049617 1 1 1 70
36. Veselková Anna CZE041556 Náchod 2 2 2 60
36. Helclová Lucie CZE044483 2 2 2 60
38. Vávrová Kateřina CZE054578 C ŠK Klokani Nejdek 1 1 1 50
38. Adamcová Michaela CZE047829 Dvorce 1 1 1 50
38. Kučerová Marta CZE042951 Zlatá Koruna 1 1 1 50
38. Večerková Karolína CZE047049 Havířov 1 1 1 50
38. Barnetová Zuzana CZE048964 D U Huberta Hradec Králové 1 1 1 50
43. Křenková Barbora CZE049152 Arsenal Most 1 1 1 30
43. Novotná Denisa CZE044659 MO České Budějovice 1 1 1 30
43. Hýblová Barbora CZE047554 Velká Kraš 1 1 1 30
43. Józsová Denisa CZE047921 České Budějovice 1 1 1 30
43. Vanická Michaela CZE041768 C Česká Skalice 1 1 1 30
43. Vaňková Eliška CZE045540 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.4.2018 18:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.4.2018 18:38:09