Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 61 | Turnajů: 161

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 11 15 47 6 320
2. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 1 2 4 4 2 880
3. Nový Zdeněk 2001 CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 2 4 4 2 430
4. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 7 10 12 2 420
5. Krejčík Patrik CZE047288 Praha 8 - Palmovka 1 2 5 8 9 2 380
6. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 2 200
7. Ljubečko Tomáš CZE047714 Úpice 1 2 3 3 2 030
8. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 2 10 12 14 1 780
9. Hospodka Jakub CZE050492 D Hagafa Oáza Pilníkov 2 5 7 7 1 570
10. Ljubečko Lukáš CZE049650 Úpice 1 2 3 3 1 410
11. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 2 9 11 11 1 290
12. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 1 11 12 16 1 280
13. Hochman Pavel CZE047724 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 2 2 1 270
14. Uldrich Josef CZE044501 D Václavák Černčice 2 11 13 22 1 250
14. Brodský David CZE051784 Libáň 2 11 13 20 1 250
16. Vais Karel CZE050058 Slatina 2 3 5 6 1 170
17. Ozdin Patrik CZE051927 Libáň 2 3 5 6 1 050
17. Prokýšek Karel CZE039674 Praha 1 1 1 1 050
19. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 2 2 1 040
20. Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice 1 1 1 900
21. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 1 1 2 2 880
22. Málek Petr CZE054630 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 750
23. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 11 11 16 610
24. Štefl Daniel CZE050288 Trutnov 1 4 5 5 590
25. Jarkovský Hynek CZE048293 Velký Třebešov 11 11 12 530
25. Lorenc Matěj CZE050387 Tři Dvory 1 1 2 2 530
27. Barbořík Zdeněk CZE050789 Olomouc 1 1 1 500
27. Štiller Filip CZE050493 Úpice 1 1 2 2 500
29. Kučera Roman CZE050402 Zlatá Koruna 10 10 10 460
30. Pech Libor CZE049496 Dušejov 1 1 1 450
30. Málek David CZE052221 Jezdovice 1 1 1 450
32. Doležal Jan CZE052761 9 9 9 430
33. Mlejnek Daniel CZE043970 Jičín 1 1 2 2 380
34. Marvan Jiří CZE049649 3 3 3 350
34. Duba Radek CZE052225 Dušejov 1 1 1 350
34. Bartoň Ondřej CZE052402 Nová Ves 1 1 1 350
34. Varga Petr CZE052224 Jezdovice 1 1 1 350
38. Suchochleb Patrik CZE046680 Jičín 1 1 2 2 320
39. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 1 1 2 2 300
40. Malach Matěj CZE051928 Jičín 1 1 2 2 280
40. Kašajík Stanislav CZE050757 Jaroměř 1 1 2 2 280
42. Nový Zdeněk 2003 CZE051210 7 7 7 270
43. Varga Matěj CZE052223 Jezdovice 1 1 1 250
44. Lorko Jiří CZE051035 B Top Citrus Všejany 3 3 3 230
45. Vondráček Adam CZE046931 Velký Třebešov 5 5 5 190
46. Šámal David CZE052272 D Ovčáry 3 3 3 170
46. Barteček Daniel CZE051293 5 5 5 170
48. Kučera David CZE050391 2 2 2 120
48. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 4 4 4 120
50. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 3 3 3 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 00:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 00:50:52