Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 453

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 2 10 14 17 7 310
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 11 13 37 5 500
3. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 1 1 2 11 15 17 5 300
4. Lipár Dominik CZE044811 1 1 2 11 15 21 4 180
5. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most 1 2 11 14 44 3 400
6. Jirků Vojtěch CZE045313 A Piráti GOBI Hradec Králové 1 2 11 14 25 3 080
7. Jiroušek Tomáš CZE044819 A Prevíti Praha 1 1 5 7 7 2 940
8. Stárek Václav CZE044209 A DC Marná snaha Bystřice n P. 1 1 11 13 13 2 890
8. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov 1 6 7 7 2 890
10. Gönnerth Lukáš CZE048621 Jablonec nad Nisou 1 1 1 11 14 14 2 330
11. Vik Ondřej CZE050754 Jaroměř 1 2 8 11 13 2 290
12. Pidima Petr CZE042013 A Darda Radim 1 1 11 13 14 1 830
13. Vávra Marek CZE008793 Choustníkovo Hradiště 2 3 5 5 1 770
14. Lepša Václav CZE050554 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 10 12 12 1 660
15. Hochman Martin CZE017231 A DC Bejvávalo U Kolečka 11 11 18 1 490
15. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 1 10 11 11 1 490
17. Heinzl Tomáš CZE023308 Nic moc! Hluboká u Borovan A 1 11 12 14 1 380
18. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 2 5 7 7 1 310
19. Vlček Ladislav CZE043764 B Tigers Lenešice 2 2 3 1 300
20. McKay Tomáš CZE048228 B Titans Praha 11 11 25 1 230
20. Kocourek Jakub CZE050660 D Snipers Brno 11 11 38 1 230
22. Bradáč Matěj CZE044823 Hostivice 1 2 3 3 1 180
23. Dostálek Stanislav CZE050157 1 11 12 43 1 110
24. Lorenc Martin CZE048213 C Korunky Kolín 1 1 2 2 990
25. Jarkovský Jakub CZE051792 Jaroměř 2 1 3 3 970
25. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 11 11 33 970
27. Pur Jan CZE050307 C Hanácká trefa Prostějov 11 11 29 930
28. Horák Aleš CZE048212 C Kolín 11 11 41 910
29. Kuntoš Jakub CZE050883 C Mnichovo Hradiště 11 11 21 870
30. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 1 10 11 11 810
30. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 1 2 3 3 810
32. Verner Jiří CZE050257 11 11 13 750
32. Kluka Jakub CZE020903 B Prostějov 1 1 2 2 750
32. Ševčík Martin CZE045456 B Tigers Lenešice 1 1 1 750
35. Navrátil Dominik CZE048453 C Snipers Milenov 11 11 23 730
36. Lafata Stanislav CZE048684 B ŠK Saint Tropez Plzeň 10 10 10 720
37. Zikmund Martin CZE044924 Bělečtí Démoni Běleč n.O. 1 2 3 3 650
38. Stýblo Ondřej CZE052403 Karlovy Vary 10 10 10 580
39. Weissmann Petr CZE026063 11 11 31 570
40. Šanovský Patrik CZE028563 Žárovice 8 8 8 540
41. Souček Pavel CZE050429 D DC Tečkaři 9 9 9 510
42. Myška Vít CZE040957 Hlinsko 7 7 7 490
43. Černý Radek CZE046202 B Zámečtí páni z Rebešovic 4 4 4 480
44. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 11 11 13 450
44. Bůžek Josef CZE036687 Votečkovi Hradec Králové 1 1 1 450
46. Gabriel Lukáš CZE050061 1 1 2 2 400
47. Balej Josef CZE045083 D Star team by Laso 6 6 6 380
48. Kolínský David CZE050762 9 9 9 370
49. Fuciman Dominik CZE052349 Zlatá Koruna 6 6 6 360
49. Varga Daniel CZE052464 4 4 4 360
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:14:16