Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/618)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 618 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 1 3 3 7 7 13 800
Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
2. Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1 1 3 4 8 9 12 350
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 8 9 10 750
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
4. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 3 3 4 11 11 10 440
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 3 3 7 7 10 100
Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
6. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 4 1 9 10 9 760
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
7. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 1 9 9 7 600
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
8. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 2 4 4 11 18 7 550
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 3 2 5 5 7 100
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
10. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 12 14 6 630
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
11. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 1 2 4 7 7 6 450
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
12. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 3 4 4 12 12 5 990
Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
13. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 4 2 8 8 5 970
Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
14. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 4 12 25 5 890
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
15. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 5 550
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
16. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 2 4 1 8 8 5 160
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
17. Bruská Iveta CZE002191 Nové Město pod Smrkem 2 2 4 4 4 700
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
18. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 3 4 7 7 4 600
Javorková Petra CZE039499 A DC Volant Olešník
19. Osolsobě Oksana CZE030720 Praha 7 2 4 6 6 4 200
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
20. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha 1 4 4 9 15 4 170
Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
21. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary 1 4 5 5 4 000
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
22. Marksová Blanka CZE003507 Valérie team Mělník 1 3 1 5 5 3 900
Hraničková Alice CZE048082 C Trutnov
23. Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice 2 3 5 5 3 750
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
24. Jelínková Božena CZE039667 A Vsetínské štičky 2 4 6 6 3 400
Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
24. Němcová Kateřina CZE008674 C Grácie Brno 2 2 4 4 3 400
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
26. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 1 1 4 2 8 9 3 330
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
27. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 2 2 4 4 3 200
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
28. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 1 1 3 1 6 6 3 130
Jořenková Lenka CZE043413 D Olomouc
29. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 2 2 3 050
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
30. Štruncová Michaela CZE037119 D Plzeň 1 4 4 9 9 3 040
Mádrová Veronika CZE039002 B Plzeň
31. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 1 2 3 3 3 000
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
31. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 2 2 3 000
Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
31. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice 2 2 2 3 000
Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
34. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 2 3 3 2 950
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
34. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 3 4 5 2 950
Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
36. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 4 4 8 21 2 940
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
37. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 4 3 7 7 2 910
Hergethová Jana CZE025805 B Karlovy Vary
38. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 2 900
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
38. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 1 2 2 2 900
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
40. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli 1 3 4 4 2 750
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
41. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 2 2 2 700
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
41. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 4 4 4 2 700
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
41. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 5 6 2 700
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
41. Sedláčková Simona CZE019103 Šumvald 2 2 4 4 2 700
Vymazalová Andrea CZE003539 Bouzov
45. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 1 5 6 2 670
Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov
46. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 2 2 2 2 600
Stegbauerová Martina CZE014816 A Wanted DC Poděbrady
46. Čiháčková Martina CZE035633 C U Huberta Hradec Králové 4 4 4 2 600
Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí
46. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 1 3 3 2 600
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
49. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 2 550
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
49. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 3 4 4 2 550
Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 14:37

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 14:37:28