Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3090)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Dvojic: 3090 | Turnajů: 698

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 3 7 7 14 700
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 3 4 1 9 10 14 680
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
3. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 3 4 8 8 12 950
Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
4. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov 1 3 4 8 8 12 550
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
5. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 3 4 4 12 18 12 070
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
6. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov 1 2 4 1 8 8 12 000
Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
7. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 1 3 4 3 11 12 11 920
Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
8. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 3 4 1 9 9 11 860
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
9. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 4 1 9 9 11 740
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Jelínek Patrik CZE035852 A TJ Viktoria Radim 1 3 4 1 9 10 11 720
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
11. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 8 9 11 150
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
12. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 3 4 4 11 050
Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
13. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 4 10 950
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
14. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 3 4 3 11 12 10 920
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
15. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 3 4 8 10 10 850
Šroubek Pavel CZE000047 A Kaspec Libina
16. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 2 4 7 8 10 750
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 3 4 2 10 14 10 230
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
18. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 3 3 7 7 8 900
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
19. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň 1 3 4 8 8 8 750
Bárta Petr CZE001392 A Plzeň
20. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 1 3 4 4 12 15 8 450
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
21. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 1 3 4 8 9 8 350
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
22. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 1 2 7 7 8 100
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
23. Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha 1 2 4 4 11 25 8 070
Páša Jiří CZE013417 B Pohodáři Praha
24. Nejman Jiří CZE000300 A Truhles Hradec Králové 1 1 3 1 6 6 7 450
Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
24. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít 1 3 4 8 8 7 450
Houžvička Zdeněk CZE009335 B TJ Pátek
26. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov 1 1 3 3 8 8 7 410
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
27. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 1 2 1 4 4 7 300
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
28. Dudík Milan CZE034520 A DC Hurricane Adamov 1 2 4 7 7 6 450
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
29. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová 2 1 1 4 4 6 360
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
30. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 3 4 4 6 250
Helis Petr CZE006585 B Twister Kroměříž
31. Ondráček Jiří CZE042593 A Budišov 2 4 6 7 5 900
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
31. Humpula František 1994 CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 5 900
Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
33. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechie Dalovice 3 4 4 11 14 5 860
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
34. Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava 3 2 1 6 6 5 830
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
35. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 4 6 6 5 800
Šulc Václav CZE000245 B Dustin Most
36. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 3 2 3 8 8 5 650
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
37. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 1 2 3 6 6 5 600
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
38. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou 2 2 1 5 5 5 170
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
39. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 4 4 9 10 5 150
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
40. Ištok Michal CZE000641 A DC Brooklyn Havířov 2 3 4 9 10 4 710
Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
41. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 3 3 4 700
Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk
42. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV 1 4 4 9 17 4 620
Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
43. Kopecký Michal 1993 CZE040274 B Šipkařský klub Jince 1 2 1 4 4 4 500
Pitor Jiří CZE039222 B Šipkařský klub Jince
43. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 2 4 4 4 500
Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
43. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 1 1 3 3 4 500
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
46. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 4 2 7 8 4 440
Kováč Karel CZE012848 A Kanec Most
47. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 2 3 3 4 350
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
48. Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky 2 2 4 8 18 4 340
Skupin Martin CZE034344 A Buldoci Sadská
49. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 3 2 7 7 4 300
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
50. Kapl Aleš CZE034679 A Smajlíci Liberec 2 3 2 7 7 4 150
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 14:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 14:45:54