Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1337)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár dvojic - MIXY

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice mixy | Dvojic: 1337 | Turnajů: 567

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 3 4 4 11 450
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 3 1 5 5 9 920
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
3. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 9 750
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
4. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 1 3 4 4 9 650
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
5. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 3 4 4 8 750
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
6. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 3 1 5 5 8 660
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
7. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 3 4 4 8 350
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
8. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 8 27 8 210
Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 4 7 850
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
9. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 3 4 4 7 850
Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
11. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 3 4 8 46 7 830
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
12. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 3 4 4 7 350
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
12. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 1 3 4 4 7 350
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
14. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 3 4 4 7 150
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
15. Grande Jan CZE041566 A DEXTEROUS Krásný Les 1 3 4 8 13 6 550
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
16. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 3 4 4 6 450
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
17. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 3 4 8 14 6 430
Skupin Martin CZE034344 A Banáni ze staďáku Sadská
18. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 3 4 4 6 350
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
19. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 3 1 5 5 5 860
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
20. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY 1 3 4 8 8 5 850
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
21. Hraničková Alice CZE048082 C Modré Růže Trutnov 1 3 4 8 14 5 690
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
22. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská 1 2 3 3 5 250
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
23. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice 1 2 3 3 5 050
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
24. Bruská Iveta CZE002191 DEXTEROUS Krásný Les 2 2 2 5 000
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
25. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 3 4 4 4 950
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
26. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 3 4 8 10 4 870
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
27. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 2 1 4 4 4 780
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
27. Jurtíková Marcela CZE015147 B Twister Kroměříž 3 4 7 9 4 780
Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
29. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 2 2 5 5 4 710
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
30. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 3 4 8 12 4 590
Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
31. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 3 3 7 7 4 520
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
32. Stegbauerová Martina CZE014816 A Wanted DC Všechlapy 3 4 7 21 4 480
Strych Jiří CZE032795 A Wanted DC Všechlapy
33. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 3 3 3 4 300
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
34. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl 1 2 3 3 4 150
Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl
35. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 1 3 4 8 14 4 090
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
36. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 2 2 3 950
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
37. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 2 1 4 4 3 940
Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B
38. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 3 850
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
39. Marksová Blanka CZE003507 Trutnov 1 3 4 4 3 750
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
40. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 2 4 7 7 3 530
Schmidt Peter CZE039470 C SG darts BOBY Brno
41. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 4 7 7 3 520
Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh.
42. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 3 450
Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P.
43. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 1 1 2 2 3 250
Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
43. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 2 3 3 3 250
Šroubek Pavel CZE000047 A Bobři Seniors Olomouc
45. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 1 4 4 3 210
Časnochová Vlasta CZE010503 B PBL 45 Brno
46. Helis Petr CZE006585 B Twister Kroměříž 3 4 7 10 3 160
Stratilová Alena CZE047610 A Jarohněvice
47. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 3 150
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
47. Hynčica Petr CZE000080 A Hranice 1 1 1 2 2 3 150
Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc
49. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 2 2 2 950
Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
50. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 2 850
Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:07:43