Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 109 | Turnajů: 404

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stárek Václav CZE044209 A DC Marná snaha Bystřice n P. 1 1 2 11 15 29 6 940
2. Novotný Jaroslav CZE042199 A DC Marná snaha Bystřice n P. 1 1 2 11 15 53 6 880
3. Písek David CZE046265 B DC Mustang Bar 1 1 11 13 14 5 620
4. Pidima Petr CZE042013 A Darda Radim 1 1 2 11 15 42 5 280
5. Andras Lukáš CZE042979 A ŠK Plzeňka Praha 1 1 2 11 15 28 4 940
6. Tichý Václav CZE034332 B Oceloti Most 1 1 2 11 15 88 4 540
7. Novotný David CZE044622 Praha 1 2 10 13 16 3 720
8. Lipár Dominik CZE044811 1 1 2 9 13 18 3 120
9. Černý Tomáš CZE045088 Praha 1 2 5 8 12 2 970
10. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 1 2 5 8 11 2 650
11. Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 11 12 41 2 560
12. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov 1 9 10 10 2 420
13. Štěpán Jan CZE044650 D Bělečtí Démoni Běleč n.O. 2 11 13 13 1 970
14. Heinzl Tomáš CZE023308 C Nic moc! Hluboká u Borovan A 2 11 13 20 1 850
15. Jirků Vojtěch CZE045313 A Piráti GOBI Hradec Králové 2 11 13 15 1 730
16. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 2 3 5 5 1 590
17. Havel Jiří CZE044812 Praha 1 2 3 6 8 1 570
18. Kubíček Jan CZE046388 B PDC Libín 1 11 12 28 1 540
19. Laba Libor CZE033633 Arnultovice 1 11 12 19 1 460
20. Černý Radek CZE046202 C Zámečtí páni z Rebešovic 11 11 22 1 450
21. Navrkal Dominik CZE047517 11 11 30 1 210
22. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 2 2 3 1 200
23. Bůžek Josef CZE036687 Votečkovi Hradec Králové 1 1 2 2 1 150
24. Vlček Ladislav CZE043764 B Tigers Lenešice 2 2 2 1 000
25. Štorek Jaroslav CZE044817 1 1 1 3 3 940
26. Křížan Stanislav CZE044157 Morkovice 11 11 21 850
27. Tinkov Dmitro CZE047497 Benešov nad Černou 11 11 15 810
28. Řehák Michal CZE044451 B Old school Okřínek 8 8 8 780
29. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 1 4 5 5 750
30. Jánský Patrik CZE047588 B Plechovky Pečky 11 11 35 730
31. Zikmund Martin CZE044924 D Bělečtí Démoni Běleč n.O. 1 5 6 6 720
31. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov 8 8 8 720
33. Kluka Jakub CZE020903 B Prostějov 1 4 5 5 700
34. Krušina Michal CZE048110 C Bakalář Maniac Rakovník 11 11 19 690
35. McKay Tomáš CZE048228 C Titans Praha 11 11 11 590
36. Dvořák Jan CZE031800 Pardubice 1 1 1 550
36. Pokorný Radek CZE041625 Vysoké Mýto 1 1 1 550
36. Tůma Pavel CZE042948 1 1 1 550
36. Šimek Radim CZE044783 C Herna Bar Trávníky 11 11 31 550
40. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 10 10 10 540
41. Myška Vít CZE040957 Hlinsko 9 9 9 530
42. Drdla Lukáš CZE047967 1 1 2 2 520
43. Langer Patrik CZE046262 D Hoteliéři Usobrno C 7 7 7 490
44. Dušátko Tomáš CZE046845 Staré Buky 6 6 6 420
44. Kotek Jaroslav CZE042337 B DC Stings Mosty u Jablunkova 4 4 4 420
46. Špidlen Josef CZE047960 B Beko Frýdlant 6 6 6 400
46. Horčička Vojtěch CZE047930 Starý Rokytník 1 1 2 2 400
48. Horčík Daniel CZE036698 A Hrozen Ploskovice 7 7 7 370
49. Pavlíček Roman CZE046398 MO Hluboká u Borovan 8 8 8 360
50. Bartůšek Josef CZE046863 C Ratata Hospříz 7 7 7 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:33:14