Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/587)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking - Men 2017/2018

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 587 | Turnajů: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
255. Weiss Edi AUT 1 1 2 2 1 000
31. Hertrich Sascha AUT239281 3 3 6 6 5 200
79. Aigner Johann AUTHG0024 3 1 4 4 3 000
97. Prosch Horst AUTHG1022 2 2 2 2 400
100. Winter Manfred AUTHG1336 1 1 2 2 2 300
299. Flohrer Klaus AUTHG2230 1 1 1 700
72. Strasser Markus AUTHG2600 2 2 4 4 3 300
268. Sixt Manuel AUTHG3221 1 1 2 2 900
196. Meisinger Andreas AUTHG3427 1 1 2 2 1 300
41. Pein Anton AUTHG3783 Rakousko 3 2 5 5 4 500
355. Koppler Stefan AUTHG4240 1 1 1 500
268. Christiani Mike AUTHG5043 1 1 2 2 900
162. Baldauf Michael AUTHG6158 1 1 2 2 1 500
228. Hajnic Hrvoje CRO 1 1 1 1 100
28. Kovacevic Slaven CRO011563 3 3 6 6 5 500
39. Najcer Antonio CRO012855 3 3 6 6 4 600
7. Pecnjak Dragutin CRO110165 3 1 4 4 8 900
2. Cavric Ivica CRO110168 3 1 4 4 11 400
30. Grbavac Romeo CRO212978 2 2 4 4 5 400
78. Antunović Zdravko CRO320001 2 2 4 4 3 100
23. Vuletic Ivica CRO440137 3 3 6 6 6 100
60. Polovina Stanislav CRO440188 3 2 5 5 3 500
11. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 3 3 1 7 7 7 750
85. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 3 3 2 700
67. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 2 2 4 4 3 400
162. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 1 500
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 1 4 4 12 700
162. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 2 2 1 500
424. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 1 1 300
460. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 200
401. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice 1 1 1 400
14. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 3 3 1 7 7 7 100
162. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 2 2 1 500
460. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 1 1 1 200
85. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 2 700
122. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 2 2 2 000
539. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 100
401. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 1 400
268. Teichner Martin CZE000249 C Sokol Přišimasy 1 1 1 900
460. Weissmann Vladimír CZE000251 A Slezští rytíři Karviná 1 1 1 200
8. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 1 4 4 8 700
460. Filip Radovan CZE000273 B Alfa Vsetín 1 1 1 200
100. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 1 1 2 2 2 300
196. Jermář Marek CZE000315 B Louny 1 1 1 1 300
539. Bordáč Jan CZE000329 A Sparta Loučovice A 1 1 1 100
355. Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov 1 1 1 500
130. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín 1 1 2 2 1 900
28. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 3 2 1 6 6 5 500
401. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová 1 1 1 400
460. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 15:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 15:48:55