Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/311)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 311 | Turnajů: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
151. Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 900
59. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1 500
186. Zeman Luděk CZE014456 A Notorklub Sopotnice 1 1 1 700
87. Záruba David CZE038712 Libáň 1 1 2 2 1 300
16. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 1 1 2 2 2 500
141. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most 1 1 2 2 1 000
231. Zadravec Ales SLO000279 1 1 1 500
295. Yvan Nicol FRA210105 1 1 1 150
306. Yvan Martin FRA670448 1 1 1 100
274. Wolf Patrick GER 1 1 1 250
274. Wittersheim Yannick FRA570260 1 1 1 250
23. Winter Manfred AUTHG1336 1 1 2 2 2 300
29. Willener Roger SUI315247 1 1 2 2 2 200
179. Wilfert Sebastian GER 1 1 2 2 800
141. Weiss Edi AUT 1 1 2 2 1 000
112. Weimann Max SUI300628 1 1 2 2 1 100
231. Wardas Tomáš CZE055548 JZD Praha 1 1 1 500
23. Walpen Marcel SUI280615 1 1 1 3 3 2 300
29. Vuletic Ivica CRO440137 1 1 2 2 2 200
151. Vrábel Jaroslav CZE040994 A Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 900
186. Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha 1 1 1 700
59. Volkmann Vincent FRA570853 1 1 1 3 3 1 500
149. Vogt Yannick FRA570260 1 1 1 3 3 950
306. Voelkel Ludovic FRA670092 1 1 1 100
112. Vitoch Martin CZE043045 B Gladiátors Lošany 1 1 1 1 100
231. Vidman Miroslav CZE050800 C Statenický kačeři 1 1 1 500
186. Vescovi Massimiliano ITABS1395 1 1 1 700
266. Vasiljkovic Sacha FR210232 1 1 1 300
231. Valný Juraj SVK 1 1 1 500
56. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov 1 1 2 2 1 600
87. Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 2 2 1 300
151. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 900
87. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 1 1 1 300
59. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
112. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 100
112. Topolnik Minec SLO000211 1 1 1 1 100
112. Tomek Radim CZE048527 A Sharks Olomouc 1 1 1 1 100
231. Tipka Václav CZE043919 A Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 500
141. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 1 1 2 2 1 000
151. Teixeira Jose LUX511006 1 1 1 900
151. Teichner Martin CZE000249 C Sokol Přišimasy 1 1 1 900
151. Štefl Dominik CZE030844 A Black Angels Trutnov 1 1 2 2 900
141. Šrettr Vladimír CZE003757 B Profi Tytan Písty 1 1 2 2 1 000
81. Šket Marjan SLO000445 1 1 2 2 1 400
186. Šimůnek Michal CZE011432 A Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 700
186. Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín 1 1 1 700
87. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1 300
59. Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice 1 1 2 2 1 500
112. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 1 1 100
186. Sulovský Michal SVK Piešťany 1 1 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 15:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 15:43:13