Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/406)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 406 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
27. Kovačík Martin CZE027403 A Sparta Loučovice A 1 1 1 3 700
27. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 1 3 700
32. Bless Andy SUI20UEUW 1 1 1 3 400
79. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 1 2 100
79. Gewalt Swen SUI315532 1 1 1 2 100
91. Bul Marek POLOP0063 Opole 1 1 1 1 900
91. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 1 1 1 1 900
109. Mertuk Leon SLO000091 1 1 1 1 700
109. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 1 700
109. Nizzero Nicola ITA 1 1 1 1 700
129. Ruckstuhl Philipp SUI270859 1 1 1 1 500
129. Kužma Aleš CZE022224 B ŠK Koldín 1 1 1 1 500
129. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
129. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
129. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1 500
129. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 1 500
129. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 1 500
129. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1 500
129. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1 500
129. Souček Petr CZE010229 A Sparta Loučovice A 1 1 1 1 500
156. Horeno Jorge ESP105478 1 1 1 1 300
156. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1 300
156. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 1 300
156. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 1 300
156. Steyer Sebastian POLOP0079 Kedzierzyn Kozle 1 1 1 1 300
156. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 1 1 1 300
156. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1 300
181. Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha 1 1 1 1 100
181. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1 100
181. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov 1 1 1 1 100
181. Sket Marjan SLO000445 1 1 1 1 100
181. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice 1 1 1 1 100
181. Tomek Radim CZE048527 A Sharks Olomouc 1 1 1 1 100
181. Lukas Kristian SUI315550 1 1 1 1 100
181. Hejlek Josef CZE016861 A Dřeváci z AGI Strakonice 1 1 1 1 100
181. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 1 100
181. Reimar Henz SUI317621 1 1 1 1 100
181. Böhm Jochen GER 1 1 1 1 100
181. Wrischnig Thorsten SUI260034 1 1 1 1 100
181. Mueller Gerar LUX510001 1 1 1 1 100
181. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 100
181. Vitoch Martin CZE043045 B Gladiátors Lošany 1 1 1 1 100
181. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 1 1 100
222. Imwinkelried Christoph SUI290864 1 1 1 900
222. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 900
222. Pucko Tim SLO001080 1 1 1 900
222. Maneano Alvaro ESP260039 1 1 1 900
222. Franchetto Mattia ITATV2643 1 1 1 900
222. Dvořák Jiří CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 900
222. Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice 1 1 1 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 06:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 06:05:25