Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/541)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 541 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
260. Procházka Tomáš CZE001533 B Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 700
88. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 2 2 2 000
227. Staněk Miroslav CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 1 1 1 900
412. Morávek Martin CZE054320 D Viva Brothers 1 1 1 200
76. Rollo Gabriel ITAVR1222 Verona (IT) 2 2 4 4 2 200
25. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 2 2 4 000
412. Flégl Daniel CZE000772 A Truhles Hradec Králové 1 1 1 200
133. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 1 500
352. Kohut Vlastimil CZE016987 B Trosky Litomyšl 1 1 1 400
375. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 1 1 1 300
375. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl 1 1 1 300
412. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 1 1 200
412. Balej Josef CZE038406 A Trimetal 1 1 1 200
375. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 300
412. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 200
352. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim 1 1 1 400
6. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice 2 1 1 4 4 7 100
492. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice 1 1 1 100
184. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 1 200
189. Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 1 100
189. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 1 2 2 1 100
260. Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř 1 1 2 2 700
88. Nedó David CZE049959 B Titans Praha 1 1 1 3 3 2 000
260. Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha 1 1 1 700
375. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 1 1 1 300
412. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 200
153. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 2 2 1 400
163. Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 2 2 1 300
375. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 1 1 1 300
260. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice 1 1 2 2 700
412. Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice 1 1 1 200
375. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 1 1 1 300
412. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 1 1 1 200
310. Laurek Petr CZE027216 C ŠK Střelci Tetín 1 1 1 500
260. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov 1 1 1 700
227. Kulišan Jan CZE046152 D ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 900
352. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 400
375. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 300
412. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 200
492. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 100
492. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 100
492. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 100
352. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 1 1 1 400
375. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 1 1 1 300
492. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 100
133. Kužma Aleš CZE022224 B ŠK Koldín 1 1 1 1 500
260. Kulhánek Jiří CZE044726 C ŠK Kalivody 1 1 2 2 700
375. Toman Michal CZE054148 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 300
412. Hrach Zdeněk CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 200
412. Hrach Filip CZE036481 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 19:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 19:56:30