Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/541)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 541 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 1 3 3 10 600
2. Cavric Ivica CRO110168 2 2 2 8 300
4. El Amri GERDA0335 2 2 2 7 500
5. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 1 3 3 7 400
25. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 1 2 2 4 000
28. Kovačík Martin CZE027403 A Sparta Loučovice A 1 1 2 2 3 800
32. Bless Andy SUI20UEUW 1 1 1 3 400
50. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 2 700
50. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 2 700
65. Prosch Horst AUTHG1022 2 2 2 2 400
76. Medaina Alessio ITABS0957 2 2 2 2 200
81. Gewalt Swen SUI315532 1 1 1 2 100
88. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 2 2 2 000
96. Bul Marek POLOP0063 Opole 1 1 1 1 900
107. Kukovica Gorazd SLO000084 2 2 2 1 800
107. Souček Petr CZE010229 A Sparta Loučovice A 1 1 2 2 1 800
115. Mertuk Leon SLO000091 1 1 1 1 700
115. Nizzero Nicola ITA 1 1 1 1 700
122. Vescovi Massimiliano ITABS1395 2 2 2 1 600
122. Zadravec Ales SLO000279 2 2 2 1 600
133. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1 500
133. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 2 2 1 500
133. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 1 500
133. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 1 500
133. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1 500
133. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1 500
133. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice 1 1 2 2 1 500
133. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 1 2 2 1 500
133. Kužma Aleš CZE022224 B ŠK Koldín 1 1 1 1 500
133. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
133. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 2 2 1 500
133. Ruckstuhl Philipp SUI270859 1 1 1 1 500
133. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
153. Boniotti Mario ITABS0364 2 2 2 1 400
153. Marchand Damien FRA210089 2 2 2 1 400
153. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 2 2 1 400
163. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 1 300
163. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 1 300
163. Steyer Sebastian POLOP0079 Kedzierzyn Kozle 1 1 1 1 300
163. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 1 1 1 300
163. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 1 1 2 2 1 300
163. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice 1 1 2 2 1 300
163. Tomek Radim CZE048527 A Sharks Olomouc 1 1 2 2 1 300
163. Horeno Jorge ESP105478 1 1 1 1 300
184. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek 1 1 2 2 1 200
189. Reimar Henz SUI317621 1 1 1 1 100
189. Böhm Jochen GER 1 1 1 1 100
189. Wrischnig Thorsten SUI260034 1 1 1 1 100
189. Vitoch Martin CZE043045 B Gladiátors Lošany 1 1 1 1 100
189. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 11:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 11:14:42