Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (401-450/541)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 541 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
375. Gleichauf Oliver GER 1 1 1 300
375. Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice 1 1 1 300
375. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice 1 1 1 300
375. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 1 1 1 300
375. Hofmann Beat SUI200040 1 1 1 300
375. Gauss Roland FRA570921 1 1 1 300
375. Uvíra Lukáš CZE023883 A DC Virus Opava 1 1 1 300
408. Dubusse Lionel FRA570030 1 1 1 250
408. Wolf Patrick GER 1 1 1 250
408. Girault Ludovic FRA210462 1 1 1 250
408. Wittersheim Yannick FRA570260 1 1 1 250
412. Creyelman Fabian FRA 1 1 1 200
412. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 1 1 1 200
412. Keller Jean FRA570912 1 1 1 200
412. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek 1 1 1 200
412. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov 1 1 1 200
412. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 200
412. Raischle Sebastien FRA670334 1 1 1 200
412. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 1 1 200
412. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek 1 1 1 200
412. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 200
412. Ludvig Vladan CZE059381 Opava 1 1 1 200
412. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 1 1 200
412. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 1 1 1 200
412. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov 1 1 1 200
412. Adler Jonas SUI696969 1 1 1 200
412. Balej Josef CZE038406 A Trimetal 1 1 1 200
412. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 200
412. Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice 1 1 1 200
412. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 200
412. Guillemin Francois FRA210060 1 1 1 200
412. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 1 1 1 200
412. Kuhn Andreas GER 1 1 1 200
412. Weissmann Vladimír CZE000251 A Slezští rytíři Karviná 1 1 1 200
412. Dene Thomas FRA570910 1 1 1 200
412. Propílek Michal CZE053156 B ŠK Bizoni Cvrčovice 1 1 1 200
412. Materna Petr CZE009465 A Juniorky Brno 1 1 1 200
412. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice 1 1 1 200
412. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 1 1 1 200
412. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 1 1 1 200
412. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 200
412. Lehmann Cedric SUI315506 1 1 1 200
412. Řezáč Lukáš CZE004463 B DC Máchalové Kladno 1 1 1 200
412. Teichner David CZE004494 C No stress Praha 1 1 1 200
412. Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 200
412. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 1 1 200
412. Esterman Martial FRA900009 1 1 1 200
412. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 1 1 200
412. Rinckenberger Yannick FRA670273 1 1 1 200
412. Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 23:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 23:31:28