Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/311)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Men

EDU | Jednotlivci muži | Hráčů: 311 | Turnajů: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
51. Pircher Raimund ITABZ0884 1 1 2 2 1 700
51. Nedó David CZE049959 B Titans Praha 1 1 2 2 1 700
51. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 1 700
51. Nizzero Nicola ITA 1 1 1 1 700
51. Arandjelovic Nenad SUI315116 1 1 2 2 1 700
56. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov 1 1 2 2 1 600
56. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 1 2 2 1 600
56. Stellari Virgilio ITA 1 1 2 2 1 600
59. Olschewski Niko GERDA0297 1 1 2 2 1 500
59. Volkmann Vincent FRA570853 1 1 1 3 3 1 500
59. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 1 500
59. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 1 1 1 1 500
59. Smutný Jiří CZE038369 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 1 1 1 1 500
59. Klein Mike LUX516103 1 1 1 3 3 1 500
59. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1 500
59. Kastner Michael GERBN2790 1 1 2 2 1 500
59. Běhal Filip CZE027893 B Plechovky Pečky 1 1 2 2 1 500
59. Souček Petr CZE010229 A Sparta Loučovice A 1 1 1 1 500
59. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec 1 1 1 1 500
59. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 1 500
59. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 1 1 2 2 1 500
59. Baldauf Michael AUTHG6158 1 1 2 2 1 500
59. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 1 500
59. Prosch Horst AUTHG1022 1 1 1 1 500
59. Kužma Aleš CZE022224 B ŠK Koldín 1 1 1 1 500
59. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
59. Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice 1 1 2 2 1 500
59. Gufler Jonas ITA 1 1 2 2 1 500
59. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 500
80. Lustenberger Rene SUI301189 1 1 1 3 3 1 450
81. Platter Andreas ITABZ6346 1 1 2 2 1 400
81. Pereira Bruno LUXGPXOWI 1 1 2 2 1 400
81. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov 1 1 2 2 1 400
81. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 1 400
81. Šket Marjan SLO000445 1 1 2 2 1 400
81. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 2 2 1 400
87. Caviezel Arno SUI300970 1 1 2 2 1 300
87. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno 1 1 1 1 300
87. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 1 300
87. Záruba David CZE038712 Libáň 1 1 2 2 1 300
87. Valachovič Tomáš CZE041551 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 2 2 1 300
87. Rollo Gabriel ITAVR1222 Verona (IT) 1 1 2 2 1 300
87. Jermář Marek CZE000315 B Magic team Praha 1 1 1 1 300
87. Steyer Sebastian POLOP0079 Kedzierzyn Kozle 1 1 1 1 300
87. Ronchi Bruno ITABS0447 1 1 2 2 1 300
87. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 1 1 2 2 1 300
87. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 1 1 1 300
87. Patscheider Michael ITATN1408 1 1 2 2 1 300
87. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 1 1 1 1 300
87. Binder Dominik SUI300172 1 1 2 2 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 09:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 09:08:09