Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
13. Klein Elisabeth AUT 2 2 4 4 3 000
4. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 2 1 3 3 5 700
36. Jirousek Petra AUTHG2242 1 1 2 2 1 800
28. Baumgartner Linda AUTHG2440 2 2 4 4 2 200
40. Poelzl Silvia AUTHG3005 1 1 2 2 1 600
98. Eder Jana AUTHG3645 1 1 1 500
83. Mayrhofer Melanie AUTHG5969 1 1 1 700
24. Ivankovic Kristina CRO320102 2 2 4 4 2 400
83. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 1 1 1 700
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 1 3 3 9 600
3. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 1 1 4 4 7 100
134. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 1 1 1 200
75. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 1 1 900
134. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 200
119. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 300
58. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 3 3 1 200
32. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 1 5 5 2 000
96. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 1 600
32. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 3 3 2 000
119. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 1 1 300
36. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 1 2 2 1 800
134. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 200
134. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 200
134. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 200
134. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 1 1 1 200
95. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 1 1 650
119. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha 1 1 1 300
134. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 1 1 200
24. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 2 2 2 400
119. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov 1 1 1 300
108. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 400
119. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 300
53. Ledvinová Jiřina CZE025806 B Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 1 300
83. Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha 1 1 1 700
134. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 1 1 1 200
98. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 500
98. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 1 1 500
134. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 200
134. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 1 1 200
108. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 400
108. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 400
98. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 1 1 1 500
119. Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice 1 1 1 300
50. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 2 2 1 400
134. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 200
134. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 200
175. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 1 1 100
119. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 1 1 300
119. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 1 1 1 300
73. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 3 3 1 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 14:40

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 14:40:28